Ситуація з коронавірусом в інших країнах ЄС: Австрія діє швидше і рішучіше інших

В Австрії майже 1000 чоловік зараз заражені вірусом, три людини померли від нього. Це ставить Австрію приблизно в середину серед всіх країн ЄС. Пандемія найбільше торкнулася Італії: понад 24 000 випадків і 1809 смертей. Число жертв також швидко зростає в Іспанії та Франції. Швейцарія і Норвегія також сильно потерпіли, а від країни Східної Європи повідомляють лише про кількох випадках.

У Німеччині з захопленням дивляться на антикоронавірусну  діяльність австрійського федерального уряду. Фактично, після Італії і разом з Іспанією, Австрія прийняла найжорсткіші заходи проти поширення вірусу.

Правила і положення в окремих країнах дуже різні. У той час як громадське життя практично повністю зупинилася в найбільш постраждалих країнах Європи, Італії та Іспанії, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон схоже практично не париться, хоча кількість інфекцій на острові зростає в геометричній прогресії. В Англії, як і раніше проходять великі заходи, бари відкриті — відреагували тільки окремі спортивні асоціації. Прем’єр-ліга, наприклад, призупинила футбольний чемпіонат. Однак на добровільній основі.

У самому Китаї схоже стався перелом ситуації — в неділю там було зареєстровано лише 20 нових інфікованих людей і в 16 випадках вірус був привезений із-за кордону. Будь-хто, хто нині хоче в’їхати в Китай, повинен пройти карантин протягом двох тижнів, та ще і заплатити за нього.

Німеччина закривається тільки зараз. Кордони Німеччини з Австрією, Францією, Данією та Швейцарією були закриті з 8 ранку в понеділок. Це означає, що на німецько-австрійському кордоні теж будуть більш суворі заходи контролю і заборон на в’їзд. Вільне переміщення товарів і пасажирів порушено не буде.

Європа кілька ошелешено дивиться на Великобританію — там після Brexit схоже виникає наступний етап божевілля. Уряд Бориса Джонсона, схоже, недооцінює смертельну небезпеку, хоча число заражених стрімко зростає. Публічні заходи відбуваються за планом, тільки декілька шкіл закрито, а ввечері народ спокійно може піти в паб і кінотеатр. 200 учених звернулися до уряду з рішучим закликом нарешті вжити заходів. Національна служба охорони здоров’я NHS повністю перевантажена.

Хоча практично вся Італія перебуває в карантині протягом декількох днів, число інфікованих та померлих людей продовжує зростати в геометричній прогресії. Більше 24 000 чоловік вже заразилися коронавірусом, більше 1 800 вже померли — і немає ніяких ознак згладжування кривої захворюваності.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh