Новини з Австрії

Ситуація з коронавірусом в інших країнах ЄС: Австрія діє швидше і рішучіше інших

В Австрії майже 1000 чоловік зараз заражені вірусом, три людини померли від нього. Це ставить Австрію приблизно в середину серед всіх країн ЄС. Пандемія найбільше торкнулася Італії: понад 24 000 випадків і 1809 смертей. Число жертв також швидко зростає в Іспанії та Франції. Швейцарія і Норвегія також сильно потерпіли, а від країни Східної Європи повідомляють лише про кількох випадках.

У Німеччині з захопленням дивляться на антикоронавірусну  діяльність австрійського федерального уряду. Фактично, після Італії і разом з Іспанією, Австрія прийняла найжорсткіші заходи проти поширення вірусу.

Правила і положення в окремих країнах дуже різні. У той час як громадське життя практично повністю зупинилася в найбільш постраждалих країнах Європи, Італії та Іспанії, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон схоже практично не париться, хоча кількість інфекцій на острові зростає в геометричній прогресії. В Англії, як і раніше проходять великі заходи, бари відкриті — відреагували тільки окремі спортивні асоціації. Прем’єр-ліга, наприклад, призупинила футбольний чемпіонат. Однак на добровільній основі.

У самому Китаї схоже стався перелом ситуації — в неділю там було зареєстровано лише 20 нових інфікованих людей і в 16 випадках вірус був привезений із-за кордону. Будь-хто, хто нині хоче в’їхати в Китай, повинен пройти карантин протягом двох тижнів, та ще і заплатити за нього.

Німеччина закривається тільки зараз. Кордони Німеччини з Австрією, Францією, Данією та Швейцарією були закриті з 8 ранку в понеділок. Це означає, що на німецько-австрійському кордоні теж будуть більш суворі заходи контролю і заборон на в’їзд. Вільне переміщення товарів і пасажирів порушено не буде.

Європа кілька ошелешено дивиться на Великобританію — там після Brexit схоже виникає наступний етап божевілля. Уряд Бориса Джонсона, схоже, недооцінює смертельну небезпеку, хоча число заражених стрімко зростає. Публічні заходи відбуваються за планом, тільки декілька шкіл закрито, а ввечері народ спокійно може піти в паб і кінотеатр. 200 учених звернулися до уряду з рішучим закликом нарешті вжити заходів. Національна служба охорони здоров’я NHS повністю перевантажена.

Хоча практично вся Італія перебуває в карантині протягом декількох днів, число інфікованих та померлих людей продовжує зростати в геометричній прогресії. Більше 24 000 чоловік вже заразилися коронавірусом, більше 1 800 вже померли — і немає ніяких ознак згладжування кривої захворюваності.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України