Система Volvo City Safety скорочує число аварій на 40%

Система безпеки Volvo City Safety приблизно на 40% скорочує загальне число аварій шведських транспортних засобів. Такими відомостями поділилися представники некомерційної організації IIHS, що займається підрахунками кількості жертв аварій.

Розроблена компанією Volvo система безпеки дорожнього руху City Safety допомагає на 40 відсотків рідше потрапити в дорожньо-транспортну пригоду, вважають представники компанії IIHS. Дана система входити в стандартну комплектацію автомобілів S60 і XC60, завдяки чому кількість аварій, викликаних через попереду їдучий, або ідучий об’єкт, скоротилася на 41%, а кількість отримання тілесних ушкоджень пасажирів шведського авто впало на 47%, пасажири інших авто стали отримувати на 48% менше травм.

За словами представників IIHS, система ефективно працює навіть на ділянках траси з високим дозволом максимальної швидкості. Зараз систему City Safety встановлюють на всі автомобілі марки Volvo, в моделях 2016 року встановлена система автоматичного гальмування при під’їзді до перехресть, а в майбутніх моделях з’явиться система виявлення великих тварин на дорогах з наступним гальмуванням.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh