Українці в Чехії

Синоптики продовжили попередження про сильної спеки

Чеський метеорологічний інститут продовжив опубліковане напередодні попередження про сильну спечу до вечора неділі, 9 серпня. Про це йдеться на сайті відомства.

Попередження діє для всіх регіонів республіки до недільних 19:00. Синоптики очікують, що вдень температура повітря в тіні перевищить 31°C.

Крім того, опублікованого прогнозу на найближчий місяць випливає, що тропічна спека затримається в Чехії як мінімум до четверга, 13 серпня. Кожен день до цієї дати стовпчики термометрів будуть підніматися вище 30-градусної позначки. Це означає, що актуальні попередження, швидше за все, буде продовжено.

Спека відступить у наступну п’ятому ятницю, коли похолодає до 26°C. Така ж погода очікується і в наступні вихідні. У другій половині серпня максимальні денні температури складуть близько 23-25°C. Тепла погода очікується на початку вересня.

Зазначимо, у спечу медики рекомендують пити більше рідини (несолодкі напої без кофеїну), виключити вживання алкоголю і жирної їжі, не перебувати довго під відкритим небом, обмежити фізичні навантаження, обирати одяг з легких і натуральних матеріалів. Якщо уникнути тривалого перебування на сонці не можна, необхідно використовувати сонцезахисні засоби, головні убори і темні окуляри.

У свою чергу поліція нагадує про небезпеку залишення дітей і домашніх вихованців у автомобілях з закритими вікнами. Цього ні в якому разі не можна робити, навіть якщо машина стоїть в тіні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України