Духовне

Синод Єпископів КГВА відтепер зватиметься Архиєрейським Синодом УГКЦ в Україні

Синод Єпископів УГКЦ змінив назву Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні.

Як мовиться у тексті декрету Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, зважаючи на обставини часів і місць, синодальні отці на своїй сесії, яка відбулася 30 березня – 29 вересня 2021 року, змінили назву Синоду Єпископів КГВА та затвердили Статут цієї інституції, окреслюючи її структуру, порядок роботи, завдання та цілі.

Постановлено впровадити ці зміни в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього декрету на офіційному вебсайті УГКЦ, а також його має бути опубліковано у «Благовіснику Верховного Архиєпископа УГКЦ».

 

Довідка

Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні – це міжмитрополичий Синод, членами якого є єпископи УГКЦ, які виконують служіння на території України, а саме: єпархіальні єпископи, екзархи, єпископи Патріаршої курії, єпископи-коад’ютори, єпископи-помічники, апостольські адміністратори, адміністратори єпархій, а також єпископи-емерити.

Головою Архиєрейського Синоду є Отець і Глава УГКЦ – Києво-Галицький Верховний Архиєпископ.

Департамент інформації УГКЦ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України