Життя

Сім’я замкнула чоловіка у підвалі на 17 років. Коли його знайшли, всі були приголомшені

Родичі хотіли відправити його в лікарню на лікування, але вартість була дуже високою.

У Китаї був оприлюднений дивовижний випадок, новина про який розлетілася по всім соціальним мережам. Сім’я замкнула чоловіка у підвалі на 17 років, в результаті чого він повністю втратив розум.

Чоловік жив у дуже бідній місцевості, тому його родина не знала, як боротися із захворювання, яким він страждав.

Вони довгі роки тримали чоловіка прикутим в підвалі біля будинку. Він був повністю ізольований від зовнішнього світу і лише через 17 років зміг побачити сонячне світло.

 

У дитинстві Сюй Гофа був “проблемною дитиною”. У нього були істерики, які ніхто не міг пояснити, його характер ставав все більш некерованим, але через свою бідність його родина не могла звернути за допомогою до фахівця.

Він був уродженцем Феншуня, бідного містечка на півдні Китаю. Його родина нічого не знала про психічні захворювання, їх цікавило тільки одне: син повинен працювати та приносити гроші в будинок.

Йшли роки, молодій людині ставало все гірше. Він кілька разів нападав на сусідів, а одного разу підпалив кілька сусідських будинків, тому, коли йому виповнилося 39 років, брати замкнули його в підвалі біля будинку.

“Ми хотіли відправити його в лікарню на лікування, але вартість не набагато вище тієї, яку ми могли собі дозволити”, — розповідає Сюнь Гоюнь, його старший брат. — Ми годували його і допомагали справляти природні потреби, тому що він був прикутий ланцюгом”.

 

За 17 років ув’язнена язнена язнення його психічний стан значно погіршився. Сусіди, які вже забули про його минулі вчинки, вирішили надати цей справі розголосу. Представники місцевої лікарні відгукнулися на їхнє прохання і вирушили за вказаною адресою, де і виявили чоловіка.

 

Завдяки втручанню лікарів пацієнт нарешті зможе отримати необхідне лікування і покинути ті нелюдські умови, в яких йому доводилося жити всі ці роки. Лікарі стверджують, що лікування буде безкоштовним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України