Авторські статтіДіаспора

Сім’я британців шукає фотографа в навколосвітню подорож з зарплатою в 7 тисяч євро

Сім’я британців опублікувала оголошення про пошук професійного фотографа, який за винагороду погодиться їздити з ними по різних країнах, щоб документувати подорожі. Цікава вакансія з’явилася на сайті агентства Perfocal.

«Ми шукаємо людину, яка буде подорожувати з нами по світу і фотографувати нас на різних заходах. Ми плануємо відвідати країни в Європі, Америці і Південній Америці, а також поїдемо в Австралію. Тому у претендента повинна бути можливість безперервно відсутні у Великобританії більше трьох місяців», — уточнили роботодавці.

Всього сім’я планує провести в подорож близько 12 місяців. Старт тривалої відпустки намічений на лютий. За рік фотографу обіцяють заплатити 80 тис. фунтів (близько 7 тис. євро в місяць). Усі витрати на харчування, проживання та проїзд роботодавці беруть на себе. Крім того, фотографу нададуть 30-денну відпустку і оплачуваний лікарняний.

Супроводжувати сім’ю потрібно буде на дайвінг на Мальдівах і під час катання на лижах у Валь д’Ізере, а також на таких заходах, як Гран-прі «Формули-1» в Монако і Абу-Дабі, на святі Марді Гра в Новому Орлеані і карнавалі в Ріо-де-Жанейро.

Від претендента вимагається п’ятирічний досвід роботи фотографом і детальніше-резюме з прикладами робіт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України