Дієвий рецепт лікування контрактури

Багато людей шукають дієвий рецепт лікування контрактури. Опишу свій метод лікування. Зараз мені 74 роки, а було зі мною це 40 років тому.

Я випадково порізала безіменний палець на лівій руці. Палець зажив, але, мабуть, було зачеплено сухожилля, і поступово палець зігнувся в бік долоні, а на самій долоні з’явилися ущільнення.

Діагноз: контрактура.

Лікарі казали: якщо не лікувати, то всі пальці пригніть до долоні. Радили зробити операцію. Колишній фронтовий хірург порадив простий засіб: гарячі ванни для рук. День – соляні (проста кухонна сіль), день – содові (питна сода).

Хвилин за 30. Сіль і соду насипала доволі.

Лікувалася довго, більше місяця. Палець розігнувся, ущільнення на долоні розсмокталися.

Коли мені було 45, на роботі, піднімаючись по сходах, оступилася і сильно вдарилася ногою нижче коліна про сходинку. Рентген показав зміщення меніска. Коліно розпухло, нога перестала згинатися.

Одна добра жінка порадила розчинити мед у спирті (1: 1) і робити на ніч теплі компреси на коліно, попередньо підігріваючи суміш на водяній бані. Робила і на ніч, і вдень. Місяця через півтора з коліна зійшла пухлина, і нога поступово почала згинатися. На лікування пішло трохи більше двох літрів суміші.

Контрактура (стійке зведення м язів)

 

Характеристика захворювання

Контрактура – це стійке зведення м’язів, значно уповільнене їх розслаблення. Виразність контрактури залежить від сили подразнення. Як правило, захворювання розвивається повільно.

Контрактури бувають вродженими і набутими. У першому випадку причиною обмеження рухливості є недорозвинення м язів і суглобів.

Контрактури виникають:

  • в результаті порушень функцій нервової системи;
  • в результаті порушень роботи периферичних нервів;
  • в якості захисту від болю;
  • в результаті професійної діяльності (багаторазове тривале скорочення певних груп м язів);
  • при порушенні обміну речовин у м язі;
  • при отруєнні деякими отрутами;
  • при підвищенні температури (вище 45-60 градусів Цельсія).

 

Миттєві незворотні контрактури можуть з’ явитися при надмірному збудженні симпатичної нервової системи або надходженні великої кількості адреналіну, що викликає розлад нервової регуляції обміну речовин у м язах.

Лікування

Якщо у вас контрактура м язів рук або ніг, то помістіть іплікатор Кузнєцова на хворі, напружені м язи. Притисніть рукою і зафіксуйте еластичним бинтом. Час проведення процедури 30-40 хв. Використовуйте іплікатор 3-4 рази на день.

Якщо порушені м’язи спини, сідничні м’язи, ляжте на іплікатор Кузнєцова хворою ділянкою тіла. Проводьте процедуру 2 рази на день за 30-40 хвилин.

Увага ! Зверніться до вашого лікаря з метою лікування – стаття носить рекомендаційний характер

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh