Здоров'я

Дієвий рецепт лікування контрактури

Багато людей шукають дієвий рецепт лікування контрактури. Опишу свій метод лікування. Зараз мені 74 роки, а було зі мною це 40 років тому.

Я випадково порізала безіменний палець на лівій руці. Палець зажив, але, мабуть, було зачеплено сухожилля, і поступово палець зігнувся в бік долоні, а на самій долоні з’явилися ущільнення.

Діагноз: контрактура.

Лікарі казали: якщо не лікувати, то всі пальці пригніть до долоні. Радили зробити операцію. Колишній фронтовий хірург порадив простий засіб: гарячі ванни для рук. День – соляні (проста кухонна сіль), день – содові (питна сода).

Хвилин за 30. Сіль і соду насипала доволі.

Лікувалася довго, більше місяця. Палець розігнувся, ущільнення на долоні розсмокталися.

Коли мені було 45, на роботі, піднімаючись по сходах, оступилася і сильно вдарилася ногою нижче коліна про сходинку. Рентген показав зміщення меніска. Коліно розпухло, нога перестала згинатися.

Одна добра жінка порадила розчинити мед у спирті (1: 1) і робити на ніч теплі компреси на коліно, попередньо підігріваючи суміш на водяній бані. Робила і на ніч, і вдень. Місяця через півтора з коліна зійшла пухлина, і нога поступово почала згинатися. На лікування пішло трохи більше двох літрів суміші.

Контрактура (стійке зведення м язів)

 

Характеристика захворювання

Контрактура – це стійке зведення м’язів, значно уповільнене їх розслаблення. Виразність контрактури залежить від сили подразнення. Як правило, захворювання розвивається повільно.

Контрактури бувають вродженими і набутими. У першому випадку причиною обмеження рухливості є недорозвинення м язів і суглобів.

Контрактури виникають:

  • в результаті порушень функцій нервової системи;
  • в результаті порушень роботи периферичних нервів;
  • в якості захисту від болю;
  • в результаті професійної діяльності (багаторазове тривале скорочення певних груп м язів);
  • при порушенні обміну речовин у м язі;
  • при отруєнні деякими отрутами;
  • при підвищенні температури (вище 45-60 градусів Цельсія).

 

Миттєві незворотні контрактури можуть з’ явитися при надмірному збудженні симпатичної нервової системи або надходженні великої кількості адреналіну, що викликає розлад нервової регуляції обміну речовин у м язах.

Лікування

Якщо у вас контрактура м язів рук або ніг, то помістіть іплікатор Кузнєцова на хворі, напружені м язи. Притисніть рукою і зафіксуйте еластичним бинтом. Час проведення процедури 30-40 хв. Використовуйте іплікатор 3-4 рази на день.

Якщо порушені м’язи спини, сідничні м’язи, ляжте на іплікатор Кузнєцова хворою ділянкою тіла. Проводьте процедуру 2 рази на день за 30-40 хвилин.

Увага ! Зверніться до вашого лікаря з метою лікування – стаття носить рекомендаційний характер

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України