Здоров'я

Схуднути без спортзалу. 5 простих способів спалювання калорій

Навіть для того, щоб прочитати цю статтю, вам доведеться витратити трохи енергії. Порахуйте, скільки калорій ви витрачаєте на повсякденну активність. Може бути, вдасться обійтися і без спортзалу?

 

  1. Укладання волосся феном — 100 ккал. Якщо ви готуєтеся до свята з друзями та збираєтеся зробити парадну укладання, майте на увазі: за 30 хвилин активної роботи феном ви витратите 100 калорій.
  2. Похід в супермаркет — 167 ккал. Ви будете ходити між прилавками, класти товари в корзину, а потім ще й понесете покупки додому у важких пакетах або в бадьорому темпі занурте їх у багажник машини. За 1 годину такого шопінгу ви можете спалити близько 167 калорій.
  3. Генеральне прибирання — 190 ккал. Коли наступного разу ваші діти влаштують погром у квартирі, сприймайте необхідність збирати іграшки не як обтяжливий обов’язок, а як безкоштовний фітнес. Розкладіть речі по місцях, пропилососьте килими, помийте підлогу на кухні, при цьому намагайтеся підтримувати хороший темп. За одну годину такий вечірнього тренування ви витратите майже 200 калорій. А якщо будете робити кілька справ одночасно (бігати на кухню, щоб перевірити, як себе почуває пиріг в духовці, і по дорозі пилососити), тренування пройде ще ефективніше.
  4. Активні ігри з дітьми — 211 ккал. Коли ваш нудний робочий день в офісі, а діти закінчили свої нудні уроки, пора веселитися! Ні, не варто лягати на диван і включати телевізор! Пограйте з дітьми в квача, піжмурки, хованки і побігайте на четвереньках наввипередки. За півгодини до відбою відпрацюєте більше 200 калорій.
  5. Робота на свіжому повітрі — 300 ккал. Робота в саду влітку або прибирання снігу з доріжок взимку не тільки заспокоїть ваші нерві і нормалізує тиск, але і допоможе спалити близько 300 калорій на годину. Ще кілька способів схуднути без тренажерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України