Швидко Гроші – кредит онлайн, плюси та мінуси

Компанія Швидко Гроші – це мікрофінансових організація з надання кредитів населенню. МФО заснована в 2012 році. Компанія грамотно побудувала фінансову політику, і, завдяки цьому, швидко закріпилася на фінансовому ринку. Зараз офіси цієї організації є в усіх великих містах України. Для отримання кредиту не потрібно відвідувати офіс банку.

Умови видачі кредиту в Швидко Гроші

Швидко Гроші має все, необхідні для роботи, документи. Відрізняється швидкістю видачі кредитів. Плюси організації:

 • швидке схвалення позики;
 • не цікавиться, на що береться кредит;
 • не потрібні поручителі та завдатки;
 • прозора політика кредитування.

Для схвалення кредиту потрібні всього два документи – паспорт і ІПН. Наявність постійного заробітку вітається. Вік повинен бути від 18 до 60 років. Кредит може бути схвалений навіть з негативною кредитною історією. Кредит видається на суму від 400 до 3 000 грн. За користування кредитом стягується 2%, незалежно від того, берете ви кредит перший раз, або вже брали раніше.

Кому видається кредит?

Банки часто відмовляють у видачі кредитів, тому людям простіше звернутися в МФО. Хто має право на отримання позики в МФО. Для отримання кредиту потрібно:

 • мати українське громадянство і жити в Україні на момент отримання кредиту.
 • надати ІПН і паспорт громадянина України;
 • мати в наявність карти банку України;
 • бути власником стільникового телефону з підключеним інтернетом.

Позитивні сторони «Швидко Гроші»

Будь-яка людина буде шукати найбільш зручні варіанти отримання кредиту. Якщо вибирати компанію «Швидко Гроші», то потрібно знати її плюси і мінуси. переваги:

 1. МФО повністю відкрита для клієнтів. Умови, зазначені при укладанні контракту, без змін діють протягом всього договору.
 2. При достроковому погашенні кредиту, відсоток на кредит буде зменшений. Кредит можна оформити прямо з дому, при мінімумі документів.
 3. Кампанія приділяє велику увагу збереженню в таємниці всієї інформації про клієнта. Перевірка наданих даних триває не більше 20 хвилин. Зручний особистий кабінет, де можна проводити всі необхідні операції.
 4. Не потрібно надавати довідки про заробітну плату. Компанія завжди йде назустріч проханням про перегляд умов позики.
 5. Є і не дуже приємні для клієнтів моменти діяльності Швидко Гроші. Якщо пропустити терміни віддачі кредиту, будуть застосовані штрафні санкції. МФО передає прострочений кредит колекторам, і у клієнта починаються неприємності. Розплатою за швидкість і простоту при видачі кредитів, будуть більш високі процентні ставки. Це неминуче в роботі будь-якої МФО.
 6. Швидко гроші може переводити гроші на карту, а значить, швидше доставити грошові кошти замовнику. Таким же способом проводиться і повернення кредиту.

Якщо раптом відмовили в видачі грошей в Швидко гроші, спробуйте звернутися в інші МФО, наприклад на сайті https://allcredits.com.ua/mfo/ і вибрати одну з мікрофінансових організацій.

Населення залишає багато позитивних відгуків про МФО Швидко Гроші. Відзначають швидке прийняття рішення щодо видачі кредиту, ввічливе звернення, уважне ставлення службовців до питань клієнтів. Ці відгуки свідчать про те, що компанія припала до душі простим українцям.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh