Новини

Швидкість розкладання біорозкладних та поліетиленових пакетів

Біорозкладні пакети мають масу переваг, але з основних слід виділити:

  • швидкість розкладання. Наприклад, поліетиленові деградують без переробки протягом чотирьох століть, а біорозкладні пакети – лише кілька років;
  • вони набагато екологічніші, тому що розпадаються на натуральні складові, а також виділяють набагато менше сполук вуглецю;
  • розкладання відбувається компостуванням.

Слід зазначити, що біологічні пакети не завжди дуже прості за своїм складом і слід у цьому розбиратися, якщо ви дійсно хочете подбати про екологію. Щоб придбати та ознайомитися з усіма нюансами біорозкладних пакетів, радимо перейти за посиланням: https://www.mpak.ua/

Види та типи еко-пакетів

Існує кілька різновидів такої продукції, що кардинально відрізняються складом і навіть користю для навколишнього середовища.

  • Оксорозкладні.

Грубо кажучи, це той самий поліетиленовий пакет, лише з додаванням компонентів, що прискорюють розпад на фрагменти. Така упаковка дуже небезпечна, так як наявний у складі пластик розпадається на мікроскопічні частинки, які надають у ґрунті, воді, а зрештою – у наших організмах, що веде не лише поганому самопочуттю, а й серйозним захворюванням.

Зазначимо, що подібні пакети незабаром стануть заборонені в Україні законом: «Про обмеження обороту пластикових пакетів на території України».

  • Біорозкладні пакети на основі крохмалів.

Виробляються вони з натуральної сировини: кукурудзяного або картопляного крохмалю та розкладаються у процесі компостування на промислових підприємствах за рахунок впливу хімічних процесів, а також мікроорганізмів. Таких підприємств в Україні наразі немає. Також можливе компостування в домашніх умовах за умови використання певних видів сировини.

Компостування – це розпад на фрагменти, який передбачає дотримання певних параметрів вологості, а також температурного режиму.

Популярність біорозкладних пакетів

Можна сказати, що зараз у всіх країнах активно забороняють використання пластикової продукції. Так, є винятки. Подібний закон дістався України і почне діяти з 10.03.2022 року. Це означає, що упаковку власникам багатьох бізнесів доведеться підбирати ретельніше.

Яких-небудь збитків не зазнає ніхто, адже всі нюанси та особливості вже прописані, залишається лише знайти найкращого виробника. Зазначимо, що пакети, що біорозкладаються, набагато корисніші для навколишнього середовища.

Швидкість розпаду, далеко не єдина перевага біологічних пакетів:

  • трохи менші параметри зносостійкості, ніж у повністю штучних аналогів, але це аж ніяк не позначається на ширині застосування: побутові потреби, виробничі та інші;
  • на них також легко наносити друк, виготовляти великими партіями, різними видами: майки, «банан» і т.д.

Де замовити пакети, що біорозкладаються?

МПАК – торгова марка, що спеціалізується з виробництва фірмових пакетів, упаковок, плівок. Співпраця гарантує відсутність шлюбу, вища якість, а також виготовлення саме біорозкладних пакетів, а не подібної до властивостей продукції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України