Економіка

Швейцарія підтримала санкції ЄС проти Росії

Уряд Швейцарії заборонив експорт товарів подвійного призначення, товарів для сфери безпеки та оборони, продуктів та послуг у нафтовому секторі до Росії

Про це йдеться у повідомленні Федеральної ради Швейцарії, передає LIGA.Бізнес.

Швейцарія також заборонила операції з Центробанком Росії та приєдналася до санкцій ЄС – відключення семи банків Росії від SWIFT.

Зазначається, що експорт усіх товарів подвійного призначення в Росію тепер заборонено незалежно від їх кінцевого використання або кінцевого користувача.

Крім того, заборонено експорт товарів, які можуть сприяти розвитку сектора оборони та безпеки Росії.

Швейцарія заборонила експорт до Росії деяких товарів та послуг нафтового сектора. Також заборонено експорт деяких товарів та технологій, які можуть бути використані в авіації та космічній галузі.

Уряд Швейцарії заборонив надавати державне фінансування чи фінансову допомогу для торгівлі чи інвестицій у Росії. Інші обмежувальні заходи у фінансовому секторі стосуються цінних паперів, кредитів та прийому депозитів.

Швейцарія заборонила операції із Центральним банком Росії.

Крім того, Федеральна рада ухвалила рішення запровадити санкції щодо фінансового сектора, ухвалені ЄС 1 березня, з тими самими винятками. Зокрема це стосується SWIFT — міжнародної системи обміну повідомленнями для фінансових трансакцій.

Також Швейцарія наголосила, що застосування цих санкцій сумісне з нейтралітетом країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України