Швейцарці також відкривають кордони 15 червня

Швейцарський кордон з Австрією і Німеччиною повинен  бути знову відкритим з 15 червня

Це було підтверджено міністерством юстиції і поліції (міністерство) в Берні в середу. Умова полягає в тому, щоб не було зростання захворюваності. В той час міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеехофер оголосив, що контроль в Баварії повністю припиниться з 15 червня, якщо процес зараження дозволить це зробити.

Австрія, Німеччина та Швейцарія, як і багато інших держав, які закрили свої кордони практично для всіх сусідніх країн протягом кількох днів у середині березня, щоб запобігти поширення вірусу корони. Перетин кордону можливо тільки у виняткових випадках, часто вимагається медичний висновок або негативний коронавірусний тест.

За словами Зеехофера, на німецьких кордонах з Францією, Австрією і Швейцарією всі переходи повинні знову відкритися з суботи. Крім того, вже з суботи на всіх німецьких кордонах перевірки будуть тільки вибіркові. Міністр сказав, що відбудеться «значне пом’якшення і спрощення». Тим не менш, повне відкриття припускає, що «ми продовжимо залишатися енергійними в боротьбі з інфекцією». Вже в середу відкрилося кілька невеликих прикордонних переходів між Баварією та Австрією для жителів приміської зони та жителів — Брайтенберг-Интерангер / Вордерангер і Воглау, які тепер будуть відкриті щодня з 7:00 до 20:00, і Бад-Фюссінг-Обернберг (з 6:00 до 20:00).

Спеціальну угоду було погоджено з Люксембургом: там прикордонний контроль повинен бути повністю скасовано з суботи. Аналогічне рішення в даний час обговорюється з Данією. Поки не повинно бути вїздів з Іспанії та Італії, на цей рахунок є угода з Австрією, Францією і Швейцарією, сказав Зеехофер.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: stock.adobe.com, krone.at-Grafik)

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh