Новини з Австрії

Швейцарці також відкривають кордони 15 червня

Швейцарський кордон з Австрією і Німеччиною повинен  бути знову відкритим з 15 червня

Це було підтверджено міністерством юстиції і поліції (міністерство) в Берні в середу. Умова полягає в тому, щоб не було зростання захворюваності. В той час міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеехофер оголосив, що контроль в Баварії повністю припиниться з 15 червня, якщо процес зараження дозволить це зробити.

Австрія, Німеччина та Швейцарія, як і багато інших держав, які закрили свої кордони практично для всіх сусідніх країн протягом кількох днів у середині березня, щоб запобігти поширення вірусу корони. Перетин кордону можливо тільки у виняткових випадках, часто вимагається медичний висновок або негативний коронавірусний тест.

За словами Зеехофера, на німецьких кордонах з Францією, Австрією і Швейцарією всі переходи повинні знову відкритися з суботи. Крім того, вже з суботи на всіх німецьких кордонах перевірки будуть тільки вибіркові. Міністр сказав, що відбудеться «значне пом’якшення і спрощення». Тим не менш, повне відкриття припускає, що «ми продовжимо залишатися енергійними в боротьбі з інфекцією». Вже в середу відкрилося кілька невеликих прикордонних переходів між Баварією та Австрією для жителів приміської зони та жителів — Брайтенберг-Интерангер / Вордерангер і Воглау, які тепер будуть відкриті щодня з 7:00 до 20:00, і Бад-Фюссінг-Обернберг (з 6:00 до 20:00).

Спеціальну угоду було погоджено з Люксембургом: там прикордонний контроль повинен бути повністю скасовано з суботи. Аналогічне рішення в даний час обговорюється з Данією. Поки не повинно бути вїздів з Іспанії та Італії, на цей рахунок є угода з Австрією, Францією і Швейцарією, сказав Зеехофер.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото: stock.adobe.com, krone.at-Grafik)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України