Автоновини

Шведська компанія Polestar представила футуристичний автономний транспорт для сучасного мандрівника. Фото

Polestar – це футуристична концепція транспорту для автономних подорожей, створена з урахуванням потреби сучасної людини в необмежених переміщеннях та спілкуванні в часи пандемії.

За час пандемії ми дізналися, що час, проведений на природі та спілкування з іншими людьми, є пріоритетом повсякденного життя. Замикаючись у наших квартирах, все, що ми хочемо, – це відкрити двері та бігти до найближчої річки чи йти в гори гори.

Футуристический автономный транспорт Polestar - решение для современного путешественника

Через обмеження на поїздки та пересування, куди захочеться, дизайнери працюють над рішеннями для автономних подорожей. Дизайнер Kang Sik Park розробив концепцію повітряного автомобіля, який також може плавати водою, щоб доставляти людей у різні місця, де вони можуть насолодитися природою.

Футуристический автономный транспорт Polestar - решение для современного путешественника

Дизайнер представив свій футуристичний автомобіль Polestar, одягнений у білий алюмінієвий фасад, прикрашений смужками гладкого чорного металу для надання вишуканості. Симетричний зовнішній вигляд Polestar з усіх боків використовується для позначення можливості взаємодії та об’єднання людей для спільних інтересів.

Футуристический автономный транспорт Polestar - решение для современного путешественника

Лопаті для польоту висуваються з даху транспортного засобу, щоб підняти Polestar із землі у повітря. Крім того, Park оснастив Polestar прогресивними технологіями, такими як GPS та розпізнавання осіб, щоб допомогти модернізувати автомобіль.

Усередині зберігається той самий елегантний вигляд, який може трансформуватися в теплішу атмосферу, просочену затишком, щоб задовольнити смаки кожного користувача. Polestar оснащений сучасними зручностями, які обов’язково сподобаються мандрівникові, такими як шезлонги, що обертаються, їжа і напої, а також панорамні вікна, з яких відкривається прекрасний вигляд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України