Новини

Швабра з віджимом – практичне та зручне приладдя для миття підлог

Для якісного вологого прибирання підлог багато років тому було винайдено простий пристрій – швабра. Вона складається з двох частин – довгої рукоятки та тримача для ганчірки, а сама конструкція має Т-подібну форму. На зміну класичній моделі прийшла швабра з віджимом, яка суттєво підвищила ефективність прибирання та полегшила процес миття підлоги. До переваг такого рішення варто віднести можливість підлаштувати довжину ручки під конкретний зрiст користувача завдяки телескопічній системі. Також варто відзначити великий вибір насадок, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для прибирання різних покриттів для підлоги, починаючи від лінолеуму, закінчуючи ламінатом або паркетною дошкою.

У нашому інтернет-магазині можна недорого придбати сучасні швабри із системою віджиму з гарантією якості від виробника та швидкою доставкою по території України.

Основні різновиди приладдя та їх особливості

На ринку господарських товарів присутнiй великий асортимент швабр з віджимом. Між собою моделі відрізняються особливостями конструкції, типом робочої насадки та іншими показниками.

За типом конструкції та принципом роботи віджимного механізму можна виділити такі види сучасних швабр:

  • палубні;
  • мотузкові;
  • з еластичним валиком;
  • флаундер.

Палубні моделі оснащені системою вертикального віджимання. Їх рукоятка складається з двох сегментів – стаціонарного (основного) та рухомого. У якостi робочого елементу використовуються смуги або мотузки з бавовняних тканин. Кожна окрема стрічка виконана у вигляді широкої петлі, а кінці її закріплені на круглій платформі. Для віджиму необхідно потягнути за виступ на головній рукоятці до упору на себе і повернути довкола своєї осі.

Моделі з мотузяними насадками вважаються одними з найпростіших пристроїв. Вони складаються з телескопічної ручки та змінної частини з великою кількістю тканинних шнурів. Для віджиму необхідно придбати відро зі спеціальною насадкою, щоб процес вологого прибирання став максимально ефективним.

Конструкції з еластичними валиками працюють за принципом губки. Весь бруд вбирається в насадку, яка віджимається за допомогою спеціального важеля. Такi пристроi дуже зручнi і можуть використовуватися не тільки для прибирання підлоги, але і для збирання вовни з килимів, або миття вікон.

Флаундер або «метелик» – один із найпоширеніших видів швабр. Їхнi переваги полягають у можливості встановлення різних насадок (мопів) для окремих типiв поверхонь. Особлива конструкція дозволяє легко знімати брудну ганчірку, практично не торкаючись її руками. Також варто відзначити, що платформа, на якій закріплений моп, дуже рухлива, що дозволяє ретельно вимивати зону вздовж плінтуса або підлогу під меблями.

Правильно підібраний пристрій забезпечить не тільки якісний догляд за різними пiдлоговими покриттями та іншими поверхнями, але й істотно полегшить прибирання в будинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України