Primum non nocere: Найперше — не зашкодь!

Шуклінов: Новий прем’єр Шмигаль вже на другий день роботи запропонував злити Крим

Новий прем’єр Шмигаль, поставлений Єрмаком (як і весь Кабмін), вже на другий день роботи запропонував злити Крим

Прем’єр заявив, що хоче повернути подачу води на окупований півострів. Навіть не обміняти на сотні ув’язнених українців в Росії і деокупацію Донбасу, а просто відновити подачу води на російські військові бази. Чому ні?

Контингент окупантів становить уже більше 60 000 чоловік на півострові. Їм має бути комфортно. Я так розумію, пан Єрмак зі своїм старим другом росіянином Козаком розставили виключно виконавчі об’єкти на всі посади в українському уряді.

І ці об’єкти тепер будуть просто шпарить по методичці Єрмака-Козака. Можливо я помиляюсь. Але здається, що влада обрала ганьбу. Ми тепер міністра оборони призначаємо в Москві. Прем’єр-міністра призначаємо в Москві. Членів Кабміну погоджуємо в Москві. Главу Нафтогазу призначаємо в Москві. Слухняно мовчимо, коли розстрілюють українців, на вимогу Москви. Зливаємо Крим, а заодно і всі міжнародні суди за нього, за повчанням Москви.

На що це схоже? Ну, з першого погляду, на системний підхід: союз президента Зеленського і ОТЗЖ Медведчука виконує програму нової коаліції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh