Авторські статті

Шуклінов: Новий прем’єр Шмигаль вже на другий день роботи запропонував злити Крим

Новий прем’єр Шмигаль, поставлений Єрмаком (як і весь Кабмін), вже на другий день роботи запропонував злити Крим

Прем’єр заявив, що хоче повернути подачу води на окупований півострів. Навіть не обміняти на сотні ув’язнених українців в Росії і деокупацію Донбасу, а просто відновити подачу води на російські військові бази. Чому ні?

Контингент окупантів становить уже більше 60 000 чоловік на півострові. Їм має бути комфортно. Я так розумію, пан Єрмак зі своїм старим другом росіянином Козаком розставили виключно виконавчі об’єкти на всі посади в українському уряді.

І ці об’єкти тепер будуть просто шпарить по методичці Єрмака-Козака. Можливо я помиляюсь. Але здається, що влада обрала ганьбу. Ми тепер міністра оборони призначаємо в Москві. Прем’єр-міністра призначаємо в Москві. Членів Кабміну погоджуємо в Москві. Главу Нафтогазу призначаємо в Москві. Слухняно мовчимо, коли розстрілюють українців, на вимогу Москви. Зливаємо Крим, а заодно і всі міжнародні суди за нього, за повчанням Москви.

На що це схоже? Ну, з першого погляду, на системний підхід: союз президента Зеленського і ОТЗЖ Медведчука виконує програму нової коаліції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України