Новини

Шукаємо роботу в Польщі

Знайти роботу в наш час непросто. А як знайти хорошу роботу, та ще й за кордоном?

Знайти роботу в Польщі, наприклад не зовсім легко. Тим більше, що на кожному розі свої послуги пропонують посередники. Але якщо крок за кроком виконувати наші рекомендації, то робота в Польщі обов’язково знайдеться! Для прикладу, ви можете використати для пошуку роботи інтернет-сервіс Work Garant. Якщо ви вирішили, що робота в Польщі саме для вас – зверніться до нас за консультацією і ми обовязково вам допоможемо.

Крок №1 «Або вчимо польський, або шукаємо перекладача»

Якщо вас вже зацікавило питання пошуку роботи в Польщі і при цьому без посередників, важливо або самому знати мову, або попросити про відповідні послуги кого-то. Тому як роботодавець в Польщі розмовляє польською, і щоб його зацікавити, і резюме, і мотиваційний лист повинні бути написані польською.

Крок №2 «Ми оформляємо резюме»

Шаблони оформлення резюме та листів-запитів про вакансію можна знайти на сайті: szablony CV (Curriculum Vitae). При підготовці свого резюме пам’ятайте, що повинні подати себе з кращого боку. Тому важливо все: і наявність освіти, і досвіду роботи, і здібностей, і вміння чітко висловити свою думку. Чітко, лаконічно, переконливо сказати про найголовніше. А головне – це те, що ви хороший фахівець і як не можна до речі підходите під пропоновану вакансію.

В кінці резюме ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути такий напис: Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przeslanym CV dla potrzeb niezbednych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz. 883).

Крок №3 «Шукаємо роботу в Польщі»

Самостійно знайти роботу в Польщі можна:

  • або задаючи відповідні запити на польському в пошуковий рядок;
  • або відвідуючи спеціалізовані портали.

Якщо ви хочете знайти роботу електриком, ваш запит повинен виглядати – praca elektryk. Це буде запорукою того, що ви побачите реальні пропозиції від польських роботодавців. Якщо ви задасте подібне питання російською або українською мовами, то посилюється ймовірність того, що свої послуги вам будуть пропонувати саме посередники.

Будьте пильними, якщо вам пропонують привезти на місце роботи без гарантій. Краще самі зконтактуйтеся з працедавцем, дізнайтеся якомога більше про нього. Адже в мережі інтернет можливо знайти багато цікавого. Часті випадки, коли “помічники” – водії бусів, що привозять людей просто залишають жертв на місці і не цікавляться що з ними буде. І беруть за це велику оплату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України