Техно

Штучний інтелект скоро зможе спілкуватися з інопланетянами з Нібіру

Штучний інтелект (ШІ) вже досягає того рівня, щоб скоро почати керувати життям людей. Альо більш високорозвинені системи зможуть закликати інопланетян на Землю.

Таку думку висловив екс-співробітник ООН Джейн Олсон. Він акцентував увагу на тому, що в США вже розробили ІІ нового типу, здатний зламувати системи захисту в інших країнах. Це буде особливо корисно, якщо використовувати зброю іншої країни заради своїх цілей. Завдяки ШІ вже через пару років непомітно можна буде вбити лідера кожної з держав. Альо особливістю інтелекту нового рівня є ті, що штучний «розум» зможе знаходити життя на інших планетах в межах Сонячної системи і за її межами. Олсон підкреслив в інтерв’ю ВВС, що на даний момент такі напрацювання є виключно в США. Сам же екс-співробітник ООН впевнений, що ШІ буде корисний і при дослідженні Нібіру.

Ця таємнича Планета Ікс може приховувати на своїй поверхні життя. ІЇ нового покоління здатний не тільки розшифрувати послання інопланетян, але і почати з ними розмовляти. Деякі конспірологи считают, що в майбутньому роботи будуть здатні спілкуватися з вищим розумом без присутності людини, що піддасть Землю небезпеки. Відповідно до одному з думок уфологів, прибульці з Нібіру зможуть знищити планету. За попередніми оцінками, такий ШІ з’явиться лише через 10-15 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України