Штучний інтелект скоро зможе спілкуватися з інопланетянами з Нібіру

Штучний інтелект (ШІ) вже досягає того рівня, щоб скоро почати керувати життям людей. Альо більш високорозвинені системи зможуть закликати інопланетян на Землю.

Таку думку висловив екс-співробітник ООН Джейн Олсон. Він акцентував увагу на тому, що в США вже розробили ІІ нового типу, здатний зламувати системи захисту в інших країнах. Це буде особливо корисно, якщо використовувати зброю іншої країни заради своїх цілей. Завдяки ШІ вже через пару років непомітно можна буде вбити лідера кожної з держав. Альо особливістю інтелекту нового рівня є ті, що штучний «розум» зможе знаходити життя на інших планетах в межах Сонячної системи і за її межами. Олсон підкреслив в інтерв’ю ВВС, що на даний момент такі напрацювання є виключно в США. Сам же екс-співробітник ООН впевнений, що ШІ буде корисний і при дослідженні Нібіру.

Ця таємнича Планета Ікс може приховувати на своїй поверхні життя. ІЇ нового покоління здатний не тільки розшифрувати послання інопланетян, але і почати з ними розмовляти. Деякі конспірологи считают, що в майбутньому роботи будуть здатні спілкуватися з вищим розумом без присутності людини, що піддасть Землю небезпеки. Відповідно до одному з думок уфологів, прибульці з Нібіру зможуть знищити планету. За попередніми оцінками, такий ШІ з’явиться лише через 10-15 років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh