Авторські статті

Штучний інтелект допомагає український ППО протидіяти російським ракетним ударам

Це скрін мапи програми єппо під час сьогодняшньої ракетної атаки росіня. 530 громадян подбали про безпеку інших українців і, побачивши чи почувши крилату ракету, натиснули в додатку єппо велику червону кнопку.

Про це повідомив Геннадій Сулдін.

За 2-4 секунди ці сповіщення обробляв штучний інтелект єппо та видавав на мапу програми червоні точки – координати виявлених українцями низьколітаючих ракет. Ще наш AI будував траси ракет з обчисленням найбільш вірогідних напрямків руху та найбільш вірогідних швидкостей цілей. А також прогнозував де буде ракета + кілька хвилин. Візуалізіровані для військових дані ефективно доповнили радіолокаційну картину повітряного боя та суттєво покращили ситуаційну обізнаность підрозділов ППО.

Велике дякую всім тим хто сьогодні або раніше сповіщав ППО про ракети чи шахеди та допомагав збити літаюче болотне лайно. Хто подбався про безпеку інших українців. Уклін вам, найкращі, за рятування від можливих смерті, каліцтва чи поранень цивільних та військових. – повідомив Геннадій

Ми точно знаємо, що сьогодні програма єппо була корисною для наших стражів Неба.

Дяка, шана та повага військовим української ППО, які сьогодні 36 разів ефективно відпрацювали по російським калібрам та х-101.

Благаю, втікайте від вікон під час повітряної тривоги. Бо велика кількість цивільних після презентацій руського мира пошкоджено саме уламками скла

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України