Новини з Австрії

Штраф 500 євро за образу міністра охорони здоров’я Аншобера в Фейсбуці

62-річний чоловік, терапевт за фахом, який образив міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера (Зелені) в Facebook, в четвер постав перед земельним судом Лінца. Чоловік на місці виплатив штраф в розмірі 500 євро і тепер судовий розгляд припинено

22 лютого житель Нижньої Австрії на сторінці члена міської ради Лінца Міхаеля Рамля (FPÖ) назвав міністра «Volltr @ ttel» і написав: «Цей порядна (sic!) зарозуміла людина не має уявлення про те, як живе звичайна людина».

У суді чоловік вибачився і сказав, що «це був емоційний збій» і що він повинен був бути делікатніше при виборі слів з професійних причин. Він повністю розуміє, що це було образою. Суддя використовував це як можливість вказати на різницю між тим, що можна говорити в розмові з одним, а що писати відкрито в Інтернеті.

Між іншим, сам Аншобер і його офіс не повідомили про цей випадок. Однак очевидно, що міністр дав згоду на переслідування. Тому що образа відповідно до закону про ЗМІ, на підставі якого була порушена кримінальна скарга є правопорушенням, тобто зацікавлена ​​особа повинна погодитися на переслідування.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA / dpa-Zentralbild / Йенс Бюттнер)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.