Штраф 500 євро за образу міністра охорони здоров’я Аншобера в Фейсбуці

62-річний чоловік, терапевт за фахом, який образив міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера (Зелені) в Facebook, в четвер постав перед земельним судом Лінца. Чоловік на місці виплатив штраф в розмірі 500 євро і тепер судовий розгляд припинено

22 лютого житель Нижньої Австрії на сторінці члена міської ради Лінца Міхаеля Рамля (FPÖ) назвав міністра «Volltr @ ttel» і написав: «Цей порядна (sic!) зарозуміла людина не має уявлення про те, як живе звичайна людина».

У суді чоловік вибачився і сказав, що «це був емоційний збій» і що він повинен був бути делікатніше при виборі слів з професійних причин. Він повністю розуміє, що це було образою. Суддя використовував це як можливість вказати на різницю між тим, що можна говорити в розмові з одним, а що писати відкрито в Інтернеті.

Між іншим, сам Аншобер і його офіс не повідомили про цей випадок. Однак очевидно, що міністр дав згоду на переслідування. Тому що образа відповідно до закону про ЗМІ, на підставі якого була порушена кримінальна скарга є правопорушенням, тобто зацікавлена ​​особа повинна погодитися на переслідування.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA / dpa-Zentralbild / Йенс Бюттнер)

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh