Авторські статті

Шторм століття: у Криму прогнозують хвилі вистою до 10 метрів. Відео

26 листопада ввечері в окупованому Криму очікується сильний і небачений шторм. Висота хвиль може досягти рекордних 10 метрів.

Такий тривожний прогноз пропонує система Poseidon, яку використовують моряки для отримання точного прогнозу про погоду.

Експерт, аналізуючи дані “Посейдона”, зазначив, що такого сильного шторму в Чорному морі ще не спостерігав. Епіцентром стане ділянка на південному заході від південного узбережжя Криму. Хвилі досягнуть півострова близько 21:00 вечора неділі, і вони будуть колосальними. У зоні особливого ризику будуть Севастополь, Форос, Любимівка та інші прибережні населені пункти, що поряд.

“Система Poseidon дає досить точні прогнози щодо хвилі, її використовують професіонали: всякі суднові агенти і так далі. Так ось, такого я ніколи не бачив! А я постійно спостерігаю через специфіку своєї діяльності те, що відбувається на морі. Бачите це чорне пляма?Це хвилі 10 метрів!Щоб ви розуміли, 10 метрів – це крайня позиція, більше ні.Це максимально можливий шторм… Якщо ви почитаєте підручники, то дізнаєтеся, що більше 8 метрів на Чорному морі хвиль не повинно бути. , 10! І це рухається на Крим!” – розповів експерт.

За його даними, 10-метрові хвилі будуть у відкритому морі, а вже в районі узбережжя вони будуть близько 7 метрів. Це дуже небезпечна ситуація.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України