Авторські статті

Штаб національного спротиву посилено переймається здоров’ям активістів

30 січня 2014 року в прес-центрі Штабу національного спротиву відбувся брифінг комендантів, які забезпечують життєдіяльність і безпеку Майдану. Комендант від ВО “Свобода” Михайло Блавацький повідомив про стан медичного забезпечення та обігрів людей, що є вкрай актуально з настанням сильних морозів.

“Неймовірно холодна погода внесла незручності у життєдіяльність Майдану. Для убезпечення життя та здоров’я активістів було додатково розгорнуто два намети для обігріву активістів. Перший розташований на барикадах біля вул. Грушевського, инший – безпосередньо на Майдані. У кожному з них додатково чергують по п’ять медичних волонтерів. Лікарі слідкують за станом майданівців, аби вони не переохолоджувалися та не відморожували собі кінцівки. На разі Майдан забезпечений медикаментами та харчами. Однак зайвими не будуть дрова, які в таку погоду доволі швидко вичерпуються”, – про це повідомив комендант-свободівець Михайло Блавацький.

Стосовно лікування постраждалих активістів від дій силовиків народний депутат розповів, що, окрім допомоги вітчизняних медичних закладів та лікарень Республіки Литви, на разі є аналогічна пропозиція від Польщі. “Польський уряд запропонував свою допомогу в лікуванні постраждалих. Країна ЕС цілком безкоштовно та безвізово готова брати на себе лікування чужих громадян, однак проблемою є те, що до багатьох постраждалих застосовано домашній арешт або вони з травмами перебувають у СІЗО. Така “гуманність” влади не дозволяє пораненим отримати належну медичну допомогу”, – заявив свободівець.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України