Шпиталь Шептицького завдяки благодійникам придбав нову відеоендоскопічну систему

30 червня 2016 року, у БФ «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» (м. Львів, вул. Озаркевича, 4) відбулася прес-конференція присвячена завершенню спільного проекту з придбання відеогастроскопічної системи для Шпиталю Праведного Митрополита Андрея за співпраці з релігійною організацією Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Відкриття прес-конференції розпочав о. д-р Андрій Логін, адміністратор Шпиталю Шептицького, котрий у першу чергу подякував за щедру і щиру пожертву благодійників для придбання відео ендоскопічної системи. Він зазначив, що Шпиталь згідно бачення Праведного Митрополита Андрея формує простір для міжрелігійного діалогу у медичній та соціальних сферах.

У своєму слові, голова гуманітарної місії релігійної організації Церкви Ісуса Христа Останніх Днів – Старійшина Вуд підкреслив, що для їхньої Церкви співпраця із Шпиталем є особливою нагодою, щоб виконувати свою місію, а саме наслідувати Милосердного Христа усім, хто в Нього вірує. Натомість, Олексій Чемезов, прес-секретар цієї релігійної організації, поділився досвідом їхньої Церкви про зібрання пожертв на цей медичний апарат та інші соціальні проекти. Він підкреслив, що дані кошти – це є видимий наслідок відмови членів Церкви від закупівлі продуктів харчування у часі посту та передачі цих грошей на благодійні цілі.

У кінці прес-конференції, Тетяна Левицька, лікар ендоскопіст Шпиталю, розповіла про те, що на сьогоднішній день багато людей звертаються з проблемами захворювань шлунково-кишкового тракту. Відзначила актуальність нової відеоендоскопічної системи у ранній і точній діагностиці захворювань стравоходу, шлунку, 12-ти палої кишки, що дає можливість призначити адекватне лікування при різних патологіях шлунково-кишкового тракту, а також контролю за проведеним лікуванням.

По завершенні прес-конференції учасники відвідали кабінет ендоскопічної діагностики оглянувши відео гастроскопічну систему в діючому стані, а також закріпили пам’ятний знак від благодійників.

Прес-служба БФ «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького»

Джерело: прес-служба Львівської архиєпархії

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh