Авторські статтіНовини

Шпиталь Шептицького завдяки благодійникам придбав нову відеоендоскопічну систему

30 червня 2016 року, у БФ «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» (м. Львів, вул. Озаркевича, 4) відбулася прес-конференція присвячена завершенню спільного проекту з придбання відеогастроскопічної системи для Шпиталю Праведного Митрополита Андрея за співпраці з релігійною організацією Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Відкриття прес-конференції розпочав о. д-р Андрій Логін, адміністратор Шпиталю Шептицького, котрий у першу чергу подякував за щедру і щиру пожертву благодійників для придбання відео ендоскопічної системи. Він зазначив, що Шпиталь згідно бачення Праведного Митрополита Андрея формує простір для міжрелігійного діалогу у медичній та соціальних сферах.

У своєму слові, голова гуманітарної місії релігійної організації Церкви Ісуса Христа Останніх Днів – Старійшина Вуд підкреслив, що для їхньої Церкви співпраця із Шпиталем є особливою нагодою, щоб виконувати свою місію, а саме наслідувати Милосердного Христа усім, хто в Нього вірує. Натомість, Олексій Чемезов, прес-секретар цієї релігійної організації, поділився досвідом їхньої Церкви про зібрання пожертв на цей медичний апарат та інші соціальні проекти. Він підкреслив, що дані кошти – це є видимий наслідок відмови членів Церкви від закупівлі продуктів харчування у часі посту та передачі цих грошей на благодійні цілі.

У кінці прес-конференції, Тетяна Левицька, лікар ендоскопіст Шпиталю, розповіла про те, що на сьогоднішній день багато людей звертаються з проблемами захворювань шлунково-кишкового тракту. Відзначила актуальність нової відеоендоскопічної системи у ранній і точній діагностиці захворювань стравоходу, шлунку, 12-ти палої кишки, що дає можливість призначити адекватне лікування при різних патологіях шлунково-кишкового тракту, а також контролю за проведеним лікуванням.

По завершенні прес-конференції учасники відвідали кабінет ендоскопічної діагностики оглянувши відео гастроскопічну систему в діючому стані, а також закріпили пам’ятний знак від благодійників.

Прес-служба БФ «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького»

Джерело: прес-служба Львівської архиєпархії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України