Авторські статтіПодорожі

Найкрасивіші країни світу у фотографіях

Мандрівники проголосували за країни, які вони вважають найбільш привабливими. Список місцями дивує. На одному порталі для мандрівників любителі їздити по світу віддали свої голоси за найкрасивіші, на їхню думку, країни. Щоб надихнутися на наступну поїздку і не вибирати «в море або в гори?», швидше дивіться цей список і купуйте квитки на літак.

20 місце

В’єтнам

Одне з найпопулярніших місць в країні – бухта Халонг, яка є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Якщо поїдете в цю країну, не забудьте відвідати і рисові поля у місті Шапа.

19 місце

Хорватія

Хорватія приваблює туристів своїми історично містами – Дубровнік, Спліт та іншими. Безумовно, одним з найбільш привабливих моментів для мандрівників залишаються красиві пляжі. До речі, берегова линія Хорватії розтягнулася на 2000 км.

18 місце

Ірландія

Найпопулярнішими мріями туристів, пов’язаними з Ірландією, можна назвати казкові пейзажі. І якщо ви мріяли саме про це, то не бійтеся розчаруватися і сміливо вирушайте в країну ельфів.

17 місце

Норвегія

Вітри, холодна погода –все це не зупиняє туристів, які хочуть отримати від своєї подорожі незвичайні враження. Льодовики, північне сяйво, зубчасті піки гір, водоспади – і цей список можна продовжувати нескінченно.

16 місце

Перу

Ця країна може здивувати найдосвідченіших мандрівників. У цій країні можна і на лижах покататися, і поплавати на яхті, і пірнути з аквалангом – і скрізь буде прекрасний сервіс. А для тих, хто любити історію, ця країна взагалі ідеальна, чого тільки варті піраміди майя.

15 місце

Швейцарія

Не можна обійти стороною цю країну, якщо згадувати найкрасивіші місця в світі. Швейцарія славиться не тільки надійністю і стабільністю, але і мальовничими пейзажами і чудовими місцями для піших прогулянок.

14 місце

Фінляндія

Одна з найзагадковіших країн північної Європи теж потрапила в список. Пейзажі, особливий розмірений ритм життя, якість у всьому і затишок незмінно приваблюють туристів.

13 місце

Індія

З Індією все доладно. Її можна або любити, або ненавидіти. Ті, кого підкорила ця країна, кажуть, що закохалися в неї за колорит, різноманіття і яскраві фарби у всьому.

12 місце

Мексика

Мексиканська кухня поряд з італійською стала об’єктом, що охороняється ЮНЕСКО. Крім того, саме в цій країні знаходиться величезна кількість пірамід майя. А для любителів спокійного моря підійде узбережжі Карибського басейну.

11 місце

Словенія

Маленька, але від цього не менш приваблива країна майже потрапила в десятку кращих. І все це завдяки багатій природі, смачній їжі і дружелюбним жителям держави.

10 місце

Уельс

Тут туристів незмінно привертає гармонійне поєднання пейзажів та історичних місць. В Уельсі чимало замків, а вони завжди користуються попитом.

9 місце

США

У такій великій країні будь-який мандрівник знайде те, що подобається саме йому – від шалених розваг до національних парків казкової краси. Ви можете поїхати в мегаполіс, а можете відправитися в похід на кілька тисяч кілометрів за спеціально створеною стежці – вирішувати тільки вам.

8 місце

Ісландія

Зі своїми чорними пляжами, гарячими джерелами і вулканічними горами Ісландія зайняла своє восьме місце в десятці кращих країн.

7 місце

Англія

В Англії можна надихнутися англійськими пейзажами, кварталами з затишними будинками. А якщо не хочете їздити по популярними туристичним місцям, сміливо вирушайте на Юрські острова. Вони отримали свою назву за те, що саме тут були знайдені породи часів мезозойської ери.

6 місце

Індонезія

Індонезія вражає насамперед своєю природою, а також контрастом між буквально райськими островами і великими індустріальними містами.

5 місце

Південна Африка

Дивно, але це єдина країна з африканського континенту, яка потрапила в список. Туристи, які вибирають цей напрямок, можуть побачити незвичні краєвиди, безкраї пустелі і безліч диких тварин, які не знайдете більше ніде в світі.

4 місце

Італія

Тут навіть говорити нічого не доводитися, або якщо вже говорити, то нескінченно довго, тому що кожне місто, кожен регіон – це окрема неповторна історія, яка вабить чимось своїм особливим. Що вже говорити, варто тільки згадати, скільки зірок світової величини цього літа відпочивали саме в Італії.

3 місце

Нова Зеландія

Зелені пагорби, величні гори, захоплюючого виду фіорди і дивовижне ландшафтний різноманіття – все це буквально полонить любителів їздити по світу.

2 місце

Канада

Океан і гори – цей симбіоз бездоганний. А якщо сама країна і налагоджена життів в ній ідеальні, залишається тільки включити її в список обов’язкових до відвідування місць.

1 місце

Шотландія

Переможець здивував багатьох. Але тим не менше, більшість туристів віддали свій голос саме за цю країну. З іншого боку, що вже тут дивуватися, якщо і озера, і скелясті замки, і дикі пляжі вже давно визнані одними з найкрасивіших у світі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України