Щорічний pro-life конкурс для молоді проходить в Польщі

1 300 осіб взяли участь в пролайф конкурсі для молоді «Допоможи врятувати життя беззахисному», – повідомила Польська асоціація по захисту людського життя.

З 2004 року кількість учасників склала 10 тисяч. Переможців оголосять 2 квітня під час XXXVI паломництва захисників життя до Ясної Гори.

Метою конкурсу «Допоможи врятувати життя беззахисному» є формування у молодих людей поваги до життя від зачаття до природної смерті.

«Участь в таких конкурсах допомагає молодим людям поглибити знання, шукати невисловлені факти, пов’язані з такими болючими питаннями, як аборти, in vitro або евтаназія», – зауважують організатори конкурсу.

Допитливість молодої людини, за словами організаторів, «зміцнює в них повагу до людського життя».

Конкурс розрахований на молодь у віці від 14 до 19 років. В його дванадцятому сезоні взяли участь 1 300 молодих людей з усієї Польщі.

Як і щороку, конкурс проводиться в трьох номінаціях: літературній (вірш, розповідь, повість, репортаж), пластичній (плакат, графіка, живопис, фотографія, монтаж, демонстрації шкіл і парафій) і мультимедійній (інтернет-сторінка, відео, радіопрограма, комп’ютерна мультимедійна програма).

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh