Авторські статтіТехно

Shoptool: адаптивне взуття на будь-який розмір

Вчені з Інституту біомеханіки Валенсії (Іспанія) за підтримки компаній з Іспанії, Франції, Швейцарії та Португалії розробили систему, яка адаптує взуття під конкретну ногу.

Згідно з проектом, жінки знаходять спеціалізований взуттєвий магазин ShopInstantShoe, вибирають там потрібну пару взуття і розмір. Творці обіцяють, що таке взуття зовні небуде відрізнятися від «звичайного», але при цьому між м’якою внутрішньою прокладкою і шкірою зовнішнього боку вбудований шар спеціального матеріалу.

Він складається з волокон шкіри і нітінолу – сплаву титану та нікелю, що володіє пам’яттю форми. Потім покупниці повинні відсканувати свої ступні за допомогою переносного пристрою прямо в магазині. Отримані дані завантажуються в пристрій Shoptool, яке і адаптує взуття до контурів ступень кожного покупця.

Крім того, якщо жінка раптом передумає, або туфлі їй не сподобаються, взуття можна без проблем повернути в магазин. За допомогою того ж Shoptool туфлі повернуть у виконання «за умовчанням», і вони знову вирушать на вітрину магазину. Технологія ShopInstantShoe повинна вийти на ринок протягом цього року.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України