Shoptool: адаптивне взуття на будь-який розмір

Вчені з Інституту біомеханіки Валенсії (Іспанія) за підтримки компаній з Іспанії, Франції, Швейцарії та Португалії розробили систему, яка адаптує взуття під конкретну ногу.

Згідно з проектом, жінки знаходять спеціалізований взуттєвий магазин ShopInstantShoe, вибирають там потрібну пару взуття і розмір. Творці обіцяють, що таке взуття зовні небуде відрізнятися від «звичайного», але при цьому між м’якою внутрішньою прокладкою і шкірою зовнішнього боку вбудований шар спеціального матеріалу.

Він складається з волокон шкіри і нітінолу – сплаву титану та нікелю, що володіє пам’яттю форми. Потім покупниці повинні відсканувати свої ступні за допомогою переносного пристрою прямо в магазині. Отримані дані завантажуються в пристрій Shoptool, яке і адаптує взуття до контурів ступень кожного покупця.

Крім того, якщо жінка раптом передумає, або туфлі їй не сподобаються, взуття можна без проблем повернути в магазин. За допомогою того ж Shoptool туфлі повернуть у виконання «за умовчанням», і вони знову вирушать на вітрину магазину. Технологія ShopInstantShoe повинна вийти на ринок протягом цього року.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh