Новини з Австрії

Шокуючі дані: 72 джихадиста в даний час повернулися в Австрію із зон бойових дій

«Ці люди представляють серйозну загрозу безпеки для Австрії», — заявив офіційний представник АПС з безпеки Ханнес Амесбауер, який звернувся із запитом до Міністерства внутрішніх справ.

В даний час органам безпеки відомо, що в Австрії знаходиться 72 репатріанта з ІГІЛ. Це результат відповіді міністра внутрішніх справ Карла Нехаммера. Серед них — 26 осіб з австрійським громадянством. Всі в даний момент розглядаються прокуратурою на предмет участі в терористичних організаціях. Міністерство внутрішніх справ утрималося від перерахування інших національностей. Ця інформація міністерства відноситься до дати 13 січня цього року.

«Ці люди представляють серйозну загрозу безпеки для Австрії», — заявив представник служби безпеки АПС Ханнес Еймсбауер, який зробив запит. Особливу тривогу викликає те, що майже дві третини так званих представників джихаду залишаються тут, незважаючи на відсутність австрійського громадянства. «З нашої точки зору, владі потрібно прагнути до виведення цих людей», — сказавши Еймсбауер.

Відповідно до внутрішньої інформації, число джихадистів може досягти кількості 92 людини, але число незареєстрованих випадків може бути значно вищим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України