Авторські статті

Щоб Європа полюбила Україну, нам потрібно здатися, або зникнути – Портніков

Віталій Портников у статті, опублікованій виданням Деталі, підкреслив, що українцям сьогодні потрібно переміщатися в реальний світ, і зрозуміти – насправді ніякої ідеальної Європи немає. Крім того, на думку політичного оглядача, потрібно подумати ще одну важливу річ – щоб Європа полюбила Україну, нам потрібно або здатися, або зникнути.

Віталій Портников закликав українців повернутися в реальний світ, і зрозуміти – ніякої ідеальної Європи не існує. Про це чітко говорить і рішення ПАРЄ повернути делегацію РФ без всяких умов, і вирок українцю Марківу, винесений італійським судом. Причому, це лише перші тривожні дзвіночки.

В Європі нерідко вважають винними тих, хто захищає свою країну, а не тих, хто нападає. Таких прикладів можна знайте достатня багато. Україна стала жертвою Російської агресії. Але Європі хочеться торгувати з РФ, і дружити з нею. Цього якраз і заважає Україна. Її опір спровокувало кризу. Якби українці просто здалися, то ніякої кризи не було б. Україні сьогодні не варто чекати підтримки навіть від союзників. Українцям треба зрозуміти, що Європа полюбити їх, якщо країна просто капітулює, а ще краще – взагалі кудись зникне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.