Новини

В окупованому Донецьку прогриміли потужні вибухи

З п’ятниці 1 грудня мешканці Донецька вже третю добу чують звуки інтенсивних боїв на околиці міста. Орки використовують важке озброєння, яке за мінським домовленостями заборонено.

Третього грудня до звуків боїв додався потужний вибух, що наполохав місцеве населення. Досі невідомо, що ж знову сталося у терористів, немає й офіційних повідомлень від “влади” “ДНР”.

“Веселощі” як уїдливо й іронічно пишуть в соцмережах донеччани, сьогодні почалися після 13:00. Після серії важких залпів недовге тішу розірвав потужний вибух.

“13:34. Рідкісні бахи і хлопки північ від Донецька до обіду стають важчими і трохи частіше”, “Донецьк. 13:35. На півночі гупнуло!” “14:30. Донецьк. Непостійна заварушка в стороні Господар – Крута Балка. Почалася після полудня кількома розривами”, “14:45. Донецьк. іноді як гупне якийсь “подарунок” від путінських…”

“15.10. Макіївка. Медучилище. Слухаємо рідкісні, важкі бахи з боку ЯБП”, “старомихайлівка (сторомихайлівка). Ще не вечір, а вже десь недалеко пострелушкі”, “15:10. Донецьк. Площа Свободи, почули”, – розповідають в соцмережах жителі окупованого міста.

За їх словами вибух прогримів на початку четвертого за місцевім годиною ( ОРДЛО зараз живуть по мск і “випереджають” Україну на годину вперед, – ред).

“15.12. Донецьк. Блакитні-2. Щось дуже потужно бахнуло, аж вікна затремтіли”, “15.12. Донецьк. Машзавод. Потужно шото вразило, в будинку через музику підскочила”, “Так, по ходу ніч буде важкою. Я так відчуваю, що ближче до опівночі піде чергова хвиля “руськаго” перемир’я”, – написали користувачі Twitter.

Деякі жителі “ДНР” розповіли, що чули не один, а два вибухи. Потужні звуки підтвердили і жителі окупованої Макіївки.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про важких боях на виїзді з Донецька, жителі міста благали про порятунок і говорили, що налякані діти не можуть перестати плакати.

Додамо, що блогер показавши нові кадри з Донецька і констатував, що радість від свята “російської весни” вже у багатьох пройшла, люди зараз хочуть просто вижити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України