Українці становлять незначну частину мігрантів в Італії

Скільки іноземців проживає в Італії на законних підставах? Скільки нелегально? І що задумав новий прем’єр-міністр Італії.

Відмова Італії надати безпечну гавань рятувального судна, що перевозить сотні мігрантів, різко вплинула на жорстку позицію нового популістського уряду щодо мігрантів. В цілому 629 мігрантів залишилися в морі після того, як Італія і Мальта відмовилися прийняти їх, що викликало тривогу серед європейських лідерів. Іспанія запропонувала судну причалити в Валенсії.

Новий прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте закликав до «обов’язкового» перерозподілу осіб, які шукають притулку, по всьому Європейському союзу. Його коаліційний уряд зобов’язався стримати прибуття мігрантів і прискорити вигнання нелегалів. (Пише Thelocal.it)

За даними Національного інституту статистики, в Італії проживає 5 мільйонів іноземних громадян, що становить приблизно 8,3% населення країни.

Найбільша частина мігрантів прибуває з Румунії – 23% загальної суми. Ще 9% – з Албанії, 8% – з Марокко, 5,5- – з Китаю і 4,5 – з України.

Багато зайняті в роздрібній торгівлі, сільському і домашньому господарстві. За оцінками ISMU в Італії проживають близько 500 000 чоловік незаконно, в тому числі прохачі притулку і ті, у кого прострочені візи. Нова політика Міністра внутрішніх справ Маттео Сальвінії спрямована на те, щоб Італія «не стала табором біженців в Європі».

Конте пообіцяв домогтися перегляду правил Дубліна, згідно з якими потенційні прохачі притулку повинні подавати заявки в країну прибуття, що стало великою проблемою для Італії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh