Що робити, коли на вашу любов не відповідають взаємністю

Хто з нас не переживав почуття нерозділеного кохання?

Хто з нас не переживав почуття нерозділеного кохання? Можливо, це траплялося дуже часто. Ну що ж, нам нічого не залишається, крім як заспокоїтися, прийняти кілька таблеток заспокійливого і прочитати дану статтю, яка допоможе вам розібратися в ситуації. Це допоможе вам прийняти вірне рішення, не травмуючи себе нерозділеним коханням.

На початку минулого року з’явилася історія про те, що в Китаї хлопець вирішив висловити свою любов за допомогою 999 фруктів – помело. Він виклав їх у формі величезного серця. Але вона не проявила інтерес до цього вчинку і просто хотіла залишитися друзями. Отже, що відбувається, коли наша любов і захоплення для конкретної людини є не більше, ніж проявом дружніх почуттів? Ми задаємося питанням, чому це відбувається, а потім робимо все, що в наших силах, щоб спробувати змінити його або її рішення. Тим не менш, в глибині душі ви усвідомлюєте, що це нічого не змінить, і ви, швидше за все, тільки погіршить ситуацію. Тім не менш, такий вчинок з боку кохана – це найгірше, що може статися. І в кожному випадку все досить суб’єктивно. Тому багато уваги приділяють саме емоційної складової даної проблеми.

Давайте визначимо, що людина відчуває в момент відторгнення:

— Сум
— Емоційний стрес
— Неадекватність
— Гнів
— Жага помсти

Природно відчувати смуток після відмови. На думку експерта взаємин, Еллі Доор, виявлення «сильних емоцій блокує вашу увагу, що могло б бути спрямоване на негатив, який, у свою чергу, ніяк не допоміг би вам». Далі фахівець сказавши: «Я бачила, як чоловіки і жінки відкидають найбільш красиві, турботливих, фантастичних партнерів». Це перетвориться на емоційний стрес, тому що ви переживаєте жалість до себе. Самовдоволення переводитися в почуття неадекватності під час емоційного тиску. І, можливо, в майбутньому ваша неадекватність змусить вас сердитися і мстити. Що ви робите, коли хочете помститися того, з ким ви сильної зварювання? А якщо це перевірка романтичних почуттів? 9 з 10, що ви побажаєте знайти когось іншого, щоб змусити свого колишнього партнера переживати.

Як бути з відмовою від кохання?

Ми всі знаємо, що наша кінцева мета — рухатися далі та почувати себе краще, щоб буті готуємо до нових стосунків. Питання в тому, як ми це зробимо?

1. Усвідомте подію

Як ви можете зрозуміти, що хтось відкинув вас? Навіть найкращі з нас в якийсь момент зазнали відторгнення — подивіться фільм з Казановою, де в головній ролі виступивши Хіт Леджер разом з Сієнною Міллер. Доброю новиною є те, що іноді відмова не завжди є постійним. Можливо, цей випадок в майбутньому відкриє для вас нові двері! І вони будуть набагато краще колишніх.

2. Правильно реагуйте на речі

Ми знаємо, що це важко пропустити через себе. Ви віддаєте розриву всі свої сили і енергію настільки, що він поглинає вас, руйнуючи ваше щастя. Ні в якому разі не жалійте себе і не скулите! Ви повинні бути такими ж захоплюючим і життєрадісним, немов ви бажаєте взяти від життя все! Так що, візьміть і підіть на кулінарні майстер-класи, попросіть друзів прихопити з собою пару пляшок вина або пива, сходіть в улюблений ресторан і замовте найдорожчу їжу в меню, побалуйте себе тим, чого ви давно хотіли і чому ви можете порадіти. Як тільки ви побачите, що життя – це не лише розрив у стосунках, то ви повернетеся в форму.

3. Вчіться на помилках

Хоч це і суперечить інтуїції, один із способів об’єктивного розгляду відсутності взаємної любові — вчитися на цьому. Подивіться, як ви діяли стосовно цікавить вас людини. Що б ви нікого по-іншому? Як цей болісний досвід допоможе вам рости? Залишився спокій допоможе вам стати на ноги і дивитися в майбутнє зовсім іншими очима. Ви зможете знайте своє щастя навіть у тому випадку, якщо вам доведеться пережити кілька болючих розставань.

4. Відмова – це виклик

У Уолта Діснея не було уяви, Бітлз ніколи б не став займатися музикою, Альберт Ейнштейн ніколи б не став ученим. Ми всі бачили цей мем. Знайте, що це виклик, який кидає вам частка. Ви можете стати краще і продовжити пошук нових можливостей, починаючи з самого себе. І пам ” ятайте, що в цьому світі є людина (і не один), який оцінить вас і прийме таким, яким ви є.

5. Приділіть час собі

Більшість людей не усвідомлюють важливості цієї проблеми. На щастя, єдина людина, від якого вам потрібен відповідь — це ви самі. Це завжди буде допомагати вам долати біль від краху романтичних почуттів і страху. Пам ” ятайте, що любов до себе має певну силу, яка діє як магніт. Прочитайте уривок Вітні Хюстон, коли вона співає про «Найбільшою Любові до всього»: «Тому що найбільша любов до всього що відбувається зі мною. Я знайшла найбільшу любов до себе. Її легко досягти. Навчитися любити себе – це найбільша любов».

Уявіть гарний квітка в саду і дитини, який відриває його від стебла. Зрештою, прекрасний бутон загине, а дитина піде по своїх справах. Але стебло продовжить жити і робити те, що він може. Він зросте ще і створить новий красивий квітка. Рослина досягає цього успіху завдяки своїм корінням. У цьому випадку, ви є основою, а дитина – це відображення вашого партнера, який відкинув вас. Квітка – це любов, яку ви переживаєте.

А ще памятайте одну важливу річ: ви завжди можете повертатися сюди, тому що ми ніколи нікого не кінемо! Тому що ми любимо вас!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh