Життя

Що робити, коли на вашу любов не відповідають взаємністю

Хто з нас не переживав почуття нерозділеного кохання?

Хто з нас не переживав почуття нерозділеного кохання? Можливо, це траплялося дуже часто. Ну що ж, нам нічого не залишається, крім як заспокоїтися, прийняти кілька таблеток заспокійливого і прочитати дану статтю, яка допоможе вам розібратися в ситуації. Це допоможе вам прийняти вірне рішення, не травмуючи себе нерозділеним коханням.

На початку минулого року з’явилася історія про те, що в Китаї хлопець вирішив висловити свою любов за допомогою 999 фруктів – помело. Він виклав їх у формі величезного серця. Але вона не проявила інтерес до цього вчинку і просто хотіла залишитися друзями. Отже, що відбувається, коли наша любов і захоплення для конкретної людини є не більше, ніж проявом дружніх почуттів? Ми задаємося питанням, чому це відбувається, а потім робимо все, що в наших силах, щоб спробувати змінити його або її рішення. Тим не менш, в глибині душі ви усвідомлюєте, що це нічого не змінить, і ви, швидше за все, тільки погіршить ситуацію. Тім не менш, такий вчинок з боку кохана – це найгірше, що може статися. І в кожному випадку все досить суб’єктивно. Тому багато уваги приділяють саме емоційної складової даної проблеми.

Давайте визначимо, що людина відчуває в момент відторгнення:

— Сум
— Емоційний стрес
— Неадекватність
— Гнів
— Жага помсти

Природно відчувати смуток після відмови. На думку експерта взаємин, Еллі Доор, виявлення «сильних емоцій блокує вашу увагу, що могло б бути спрямоване на негатив, який, у свою чергу, ніяк не допоміг би вам». Далі фахівець сказавши: «Я бачила, як чоловіки і жінки відкидають найбільш красиві, турботливих, фантастичних партнерів». Це перетвориться на емоційний стрес, тому що ви переживаєте жалість до себе. Самовдоволення переводитися в почуття неадекватності під час емоційного тиску. І, можливо, в майбутньому ваша неадекватність змусить вас сердитися і мстити. Що ви робите, коли хочете помститися того, з ким ви сильної зварювання? А якщо це перевірка романтичних почуттів? 9 з 10, що ви побажаєте знайти когось іншого, щоб змусити свого колишнього партнера переживати.

Як бути з відмовою від кохання?

Ми всі знаємо, що наша кінцева мета — рухатися далі та почувати себе краще, щоб буті готуємо до нових стосунків. Питання в тому, як ми це зробимо?

1. Усвідомте подію

Як ви можете зрозуміти, що хтось відкинув вас? Навіть найкращі з нас в якийсь момент зазнали відторгнення — подивіться фільм з Казановою, де в головній ролі виступивши Хіт Леджер разом з Сієнною Міллер. Доброю новиною є те, що іноді відмова не завжди є постійним. Можливо, цей випадок в майбутньому відкриє для вас нові двері! І вони будуть набагато краще колишніх.

2. Правильно реагуйте на речі

Ми знаємо, що це важко пропустити через себе. Ви віддаєте розриву всі свої сили і енергію настільки, що він поглинає вас, руйнуючи ваше щастя. Ні в якому разі не жалійте себе і не скулите! Ви повинні бути такими ж захоплюючим і життєрадісним, немов ви бажаєте взяти від життя все! Так що, візьміть і підіть на кулінарні майстер-класи, попросіть друзів прихопити з собою пару пляшок вина або пива, сходіть в улюблений ресторан і замовте найдорожчу їжу в меню, побалуйте себе тим, чого ви давно хотіли і чому ви можете порадіти. Як тільки ви побачите, що життя – це не лише розрив у стосунках, то ви повернетеся в форму.

3. Вчіться на помилках

Хоч це і суперечить інтуїції, один із способів об’єктивного розгляду відсутності взаємної любові — вчитися на цьому. Подивіться, як ви діяли стосовно цікавить вас людини. Що б ви нікого по-іншому? Як цей болісний досвід допоможе вам рости? Залишився спокій допоможе вам стати на ноги і дивитися в майбутнє зовсім іншими очима. Ви зможете знайте своє щастя навіть у тому випадку, якщо вам доведеться пережити кілька болючих розставань.

4. Відмова – це виклик

У Уолта Діснея не було уяви, Бітлз ніколи б не став займатися музикою, Альберт Ейнштейн ніколи б не став ученим. Ми всі бачили цей мем. Знайте, що це виклик, який кидає вам частка. Ви можете стати краще і продовжити пошук нових можливостей, починаючи з самого себе. І пам ” ятайте, що в цьому світі є людина (і не один), який оцінить вас і прийме таким, яким ви є.

5. Приділіть час собі

Більшість людей не усвідомлюють важливості цієї проблеми. На щастя, єдина людина, від якого вам потрібен відповідь — це ви самі. Це завжди буде допомагати вам долати біль від краху романтичних почуттів і страху. Пам ” ятайте, що любов до себе має певну силу, яка діє як магніт. Прочитайте уривок Вітні Хюстон, коли вона співає про «Найбільшою Любові до всього»: «Тому що найбільша любов до всього що відбувається зі мною. Я знайшла найбільшу любов до себе. Її легко досягти. Навчитися любити себе – це найбільша любов».

Уявіть гарний квітка в саду і дитини, який відриває його від стебла. Зрештою, прекрасний бутон загине, а дитина піде по своїх справах. Але стебло продовжить жити і робити те, що він може. Він зросте ще і створить новий красивий квітка. Рослина досягає цього успіху завдяки своїм корінням. У цьому випадку, ви є основою, а дитина – це відображення вашого партнера, який відкинув вас. Квітка – це любов, яку ви переживаєте.

А ще памятайте одну важливу річ: ви завжди можете повертатися сюди, тому що ми ніколи нікого не кінемо! Тому що ми любимо вас!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України