Діаспора

Що робити, якщо вам прийшло повідомлення про відмову в об‘єднанні сім’ї в Італії?

Іноземці, які подали заяву на об’єднання з сім’єю в Італії можуть отримати попереднє повідомлення про відмову (preavviso di rigetto). Чи означає це, що влада відхилила заяву? Що робити далі?

Попереднє повідомлення про відмову (preavviso di rigetto), згідно статті 10 bis della Legge 241/90, не означає автоматичної відхилення запиту. Це повідомлення надсилається заявнику компетентним органом до офіційного прийняття негативного рішення.

Таким чином це повідомлення про відмову, є засторогою, яку влада направляє заявнику для того, щоб попередити його про наявність ґрунтовних підстав для відмови в прийнятті рішення на користь заявника.

Практично, це може означати, що серед документів, поданих заявником чогось бракує, було виявлено факти, що роблять прийняття позитивного рішення неможливим, зокрема, відсутність реквізитів, передбачених законом. Тому зацікавлений повинен подбати про подачу недостаючої документації.

Заявник може отримати відмову, якщо в найкоротші терміни не усуне виявлені невідповідності вимогам, встановленим законом. Протягом 10 днів з моменту отримання такого повідомлення, заявник повинен подати в письмовому вигляді заяву, доклавши документацію, яка доводить, що всі вимоги, встановлені законом ним дотримані.

Майте на увазі, що після того, як компетентні органи видають повідомлення про відмову, розгляд справи переривається. Тільки після усунення проблеми і реакції з боку заявника розгляд практики буде продовжено.

Якщо заявник не подає жодних письмових заперечень протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення про відмову, відділ імміграції прийме остаточне рішення про відхилення заяви. У цьому випадку заявник може подати апеляцію до суду, скориставшись послугами адвоката.

Зауважимо, що у випадках, коли перешкодою для прийняття заявки є бюрократичні зволікання, наприклад невиконання або затримки у надсиланнях комунікацій, попереднє повідомлення про відмову не має юридичної дії, адже не залежить від прохача.

Зверніть увагу, що не надіславши повідомлення про відхилення, влада не може прийняти рішення про відмову, оскільки заявнику не була надана можливість представити свої зауваження та відповідну документацію для перегляду питання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.