Що необхідно зробити пепред відпусткою: відпускний етикет

Літо у розпалі, і хто ще не встиг відпочити, тим календар і організм наполегливо натякають: вже час

Але перш ніж піти у відпустку, потрібно зробити кілька простих дій, які колегам по роботі і керівництву продемонструють ваш професіоналізм, серйозне відношення до справи і хороші манери. До того ж, так ви збільшите ймовірність того, що у відпустці вас не стануть смикати через різні незакінчені справи.

1. Попередьте всіх, що вас не буде на роботі

Заздалегідь повідомте колег і всіх, з ким ви підтримуєте робочі контакти, коли саме ви будете відсутні. В електронній пошті створіть автоматичну відповідь на листи, які приходять. Якщо хочете робочий телефон залишити вдома, то і на нього можна записати повідомлення на автовідповідач з інформацією, до якого числа вас краще не турбувати.

2. Знайдіть собі заступника

Визначте, хто з колег зможе виконувати ваші функції, та дайте його контакти всім, з ким ви співпрацюєте. Звичайно, до відпустки краще привести справи в порядок, щоб не навішувати на вимушеного помічника свої дедлайни і недоробки. А для заступника складіть покрокову інструкцію, що робити в тому чи іншому випадку. Так і колегу позбавите від необхідності турбувати вас у відпустці з дріб’язкових питань.

3. Наведіть порядок на робочому місці

Відмінний привід нарешті розгребти завал на столі, викинути все непотрібне і акуратно скласти потрібне. Вимкніть з розеток всі електроприлади. Таке прибирання не тільки «перемкне» вас з робочого режиму в режим відпочинку. Але і по приїзду з відпустки на вас буде чекати чисте робоче місце, і з новими силами можна буде приступити до роботи.

Подорожуйте часто, із задоволенням.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh