Життя

Що не можна говорити кожному знаку Зодіаку?

Всі ми люди, і всім нам можуть сказати щось здатне вивести нас з себе. Є такі фрази, які краще не говорити представників різних Знаків Зодіаку.

Проблеми і негатив у спілкуванні з’єднання є не просто так. Багато людей не знають, що поранити чи дратує їх колег, друзів або другу половинку. Якщо вчасно не попросити вибачення, можна вивести співрозмовника з себе. Потрібно бути обережніше з тім, що ми говоримо і кому.

Овен

Овнам ніколи не можна говорити, що їм робити. Вони не переносять накази. Звичайно, багатьом це не подобається, але цим людям це не подобається найбільше. Зрозуміло, якщо це робить бос, то все буде не так сумно. Ще важливо ті, у якій формі це вимовляється. Якщо Овен запідозрить хоча б найменше нехтування, це може стати причиною великого конфлікту. Вісь тоді-то і потрібно буде ховатися, щоб вас не «переїхали».

Телець

Тельці на дух не переносять людей, які критикують їх речі, квартиру, другу половинку. Це лише верхівка айсберга. З Тільцями потрібно використовувати словосполучення «мені не подобається». У цьому випадку ви підкреслите, що це всього лише ваша думка, альо ніяк не камінь в город людини. Якщо старатися занадто сильно, можна отримати фізичні ушкодження. В іншому випадку на вас просто сильно образяться і не будуть з вами спілкуватися. Не варто уязвлять почуття Тельців.

Близнюки

Близнюки люблять поговорити, тому їм не варто говорити в недружній формі, щоб вони помовчали. Вони не ображаються на більшість слів в діалозі, але це можуть сприйняти в багнети і досить серйозно образитися. Змінити це ніяк не можна — Близнюки досить дипломатично, альо конфлікту не уникнути, якщо ви спробували заткнути Близнюків без особливої причини.

Рак

Найбільше представників цього Знака Зодіаку дратує, коли їм кажуть, щоб вони поспішають. Раки взагалі наказовий тон не схвалюють, а коли це заходить трохи далі, їх неможливо зупинити. Так, Раки мають свої вади, які багатьом людям не до вподоби, але Раків це взагалі не хвилює. Той, хто хоче бути поруч, буде.

Лев

Левам не потрібно говорити, що в їх зовнішньому вигляді щось не так. Вони, може, і не вб’ють вас після цього, альо це розсердить їх, поранити до глибини душі. Це самі везучі люди, якщо у них все гаразд із самооцінкою, альо смороду одразу відчувають, коли їх просто провокують, так що просто так керувати емоціями у вас не вийде. Краще бути як можна більш обережними у словах.

Діва

Дівам не варто говорити, що вони не зможуть чогось досягти. Особливо дратує їх це в тому випадку, якщо вони чимось вже довгий час займаються, а хтось руйнує їх мрії однією фразою. Ще не варто говорити їм, що вони не праві. Тут теж краще підтримати самих себе якимись фактами, а не домислами, інакше можна серйозно посваритися. Ще не варто зізнаватися їм у любові понарошку. Такі розіграші теж дуже небезпечні з Дівами.

Ваги

Терезам варто говорити тільки правду. Ваги ненавидять, коли їм брешуть. Вони, може, і не будуть на вас лаятися або влаштовувати істерику, але якщо це буде робити кохана людина, то негайної реакції варто очікувати абсолютно точно. Ще більше Ваги ненавидять, коли їм брешуть в надії на їх наївність.

Скорпіон

Скорпіонам не варто повідомляти якісь плітки або дорікати в ревнощів. Звичайно, ніхто з нас не святий, але Скорпіони не люблять, коли погано говорять про людину в третій особі. Можливо, в індивідуальному випадку є більш дратівливі фрази для них, альо найбільш універсальною буде саме така ситуація. По-справжньому сильно розлютити Скорпіони можуть, коли ці чуйні стосуються їх коханої людини. Вісь тут вже варто тричі подумати.

Стрілець

Це люди честолюбні і егоїстичні, так що вони визнають лише свою перевагу і унікальність. Скривдити чи вивести із себе Стрільця можна фразою, яка має оборот «ти такий же, як…» або «ти така ж, як…». Вони не терплять порівняння з кимось іншим. Якщо зробити це в невідповідний момент, то можна легко наразитися на проблеми.

Козеріг

Ніколи не називайте Козерогів ледачими. Якщо навіть зробити це в жартівливій формі, вони все одне затаят образу на вас. Якщо ви зробите це серйозно, то можете пізнати всю силу їх гніву. Якщо ви є їм близькою людиною, то вони можуть образитися на вас. Вони сприймають такі фрази в багнети, бо завжди багато працюють і намагаються бути кращими.

Водолій

Водолії готові оскаржити будь-яку вашу фразу. Єдине, що їх реально вибиває з колії, — ігнорування близькою людиною, другом, другою половинкою. Ці люди готові говорити на будь-яку тему, вислухати будь-які ваші претензії, альо смороду ніколи не розуміють людей, які намагаються припинити з ними спілкуватися без причини. Звичайно, причини є, але чомусь Водоліям про них можуть не сказати. Це приводити їх у лють.

Риби

Ріб бісить, коли їх навчають безцільно, коли хтось мудрує. Це може привести їх у стан люті. Звичайно, вони цього не покажуть відразу, але колючість яку-небудь все одно відпустять. Це різко знижує їх сумісність майже з усіма Знаками Зодіаку, тому що навіть зауваження від близьких людей вони не можуть сприйняти адекватно.

Характер кожної людини індивідуальний, але в рамках астрології у всіх нас є якісь риси, властиві нашому Знаку Зодіаку. Всі ми можемо бути запальними. Слухайте тих, хто вам доріг, щоб не зриватися через дрібниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України