Що кожен чоловік хоче отримати від своєї майбутньої дружини

Чого насправді чекають від своїх майбутніх дружин чоловіки:

Жінки вважають, що чоловіки зовсім не думали про шлюб, або що вони хочуть дружину-рабиню, яка буде робити все, що він забажає. Але це не так. Більшість чоловіків хочуть зробити свою майбутню дружину щасливою. Вони хочуть створити батьківщину, любити і бути коханими.

Вони хочуть бути вірними і не зраджувати. Відносини не складаються тоді, коли обидва партнери не можуть досягти взаєморозуміння. Плюс неправильні уявлення один про одного. Наприклад, якщо ти віриш, що всі чоловіки хочуть тільки сексу і смачно поїсти, тоді ти не знайдеш собі гідного чоловіка. А ось чого насправді чекають від своїх майбутніх дружин чоловіки:

1. Розуміння.

Чоловіки дуже хочуть бути понятими. Вони хочуть, щоб їхня майбутня дружина підтримувала їх у скрутні часи, не вінілу в помилках і невдачах. Вони хочуть, щоб дружина розуміла їх звички і хобі. Їм цього дуже не вистачає у різних сферах життя, тому вони жадають розуміння хоча б вдома.

2. Менше драми.

Сварки неминучі. Але коли ти влаштовуєш скандал на порожньому місці або ще гірше — перед загальними друзями чи батьками, це жахливо для чоловіка. Чоловік хоче вирішувати всі мирно.

3. Чесність.

Жінки більш схильні прощати неправда, а вісь чоловіки не виносять її в будь-якому вигляді. Так що навіть не думай обдурити його навіть у дрібниці, тому що коли це спливе (а це спливе), він перестане тобі довіряти і у всьому іншому.

4. Затишний будинок.

Чоловікам подобається, коли вони приходять додому і відчувають себе вдома. Комфорт і затишок допомагає їм розслабитися після зайнятого дня. Вони хочуть жити в чистому будинку, хоча самі можуть бути трохи неорганізованими. Їм подобається запах домашньої їжі, їм подобається спати в чистій постелі. Звичайно, жінка не винна сама все це влаштовувати як прислуга, але вона повинна проявляти бажання облаштовувати їх гніздечко.

5. Романтика.

Не тільки жінки люблять романтику. Чоловіки теж хочуть, щоб їхні майбутні дружини не забували про маленькі сюрпризи, масажі і романтичні вечері. Чому багато чоловіків йдуть з будинку або знаходять коханок? Тому що їм набридає одноманітність і байдужість.

6. Особистий простір.

Чоловікам воно просто необхідно, особливо інтровертам. Якщо він не хоче прогулятися з тобою, це не означає, що він хоче зустрітися з іншою. Якщо йому треба час, щоб обдумати свої проблеми, дай йому це. Нав’язливість лякає чоловіків.

7. Уміння слухати.

Більшість чоловіків важко «розкрутити» на розмову, але якщо це виходить, і він відкривається, то він очікує, що жінка буде його слухати. Слухати і не засуджувати, а намагатися зрозуміти (див. пункт 1).

8. Мир і спокій.

Чоловік хоче прийти додому і розслабитися. Він не хоче чути скандали і істерики, він не хоче слухати негатив і скарги. Він хоче, щоб його сім’я була тихою гаванню для нього.

9. Почуття гумору.

Куди ж без нього? Без цього не переживеш важкі часи і не насолодишся у всю хорошими моментами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh