Міністр Олександр Данилюк зробив приголомшливу заяву, яка торкнеться кожного українця

Згідно з оновленим меморандумом з МВФ українська сторона взяла на себе зобов’язання провести пенсійну, земельну, банківську і ряд інших реформ. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає Корупція.Інфо

За словами міністра, одним з положень меморандуму передбачається проведення в Україні збалансованої пенсійної реформи, яка дозволить уникнути дефіциту Пенсійного фонду:

“Насправді треба розуміти головне, чого хоче МВФ, і чого ми хочемо – це справедливої збалансованої пенсійної системи”, – сказав Данилюк, уточнивши, що на досягнення такого результату потрібен час.

Меморандум також передбачає запровадження в Україні ринку землі. Данилюк підкреслив, що такого ринку в Україні немає лише де-юре, тоді як на практиці землі купуються і продаються за сірими схемами. Наявність обмежень, за словами міністра, обмежує потенціал українського агросектору.

“Це наша конкурентна перевага – агросектор, але з-за обмежень, які ми самі встановили, ми не тільки робимо наших громадян біднішими, але також штучно обмежуємо потенціал агросектору”, – зазначив Данилюк.

Він також заявив, що меморандум містить норму про проведення в Україні реформи банківської системи, яка передбачає поліпшення роботи державних банків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh