Політика

Міністр Олександр Данилюк зробив приголомшливу заяву, яка торкнеться кожного українця

Що ж тепер буде? Міністр Олександр Данилюк зробив приголомшливу заяву, яка торкнеться кожного українця

Згідно з оновленим меморандумом з МВФ українська сторона взяла на себе зобов’язання провести пенсійну, земельну, банківську і ряд інших реформ. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає Корупція.Інфо

За словами міністра, одним з положень меморандуму передбачається проведення в Україні збалансованої пенсійної реформи, яка дозволить уникнути дефіциту Пенсійного фонду:

“Насправді треба розуміти головне, чого хоче МВФ, і чого ми хочемо – це справедливої збалансованої пенсійної системи”, – сказав Данилюк, уточнивши, що на досягнення такого результату потрібен час.

Меморандум також передбачає запровадження в Україні ринку землі. Данилюк підкреслив, що такого ринку в Україні немає лише де-юре, тоді як на практиці землі купуються і продаються за сірими схемами. Наявність обмежень, за словами міністра, обмежує потенціал українського агросектору.

“Це наша конкурентна перевага – агросектор, але з-за обмежень, які ми самі встановили, ми не тільки робимо наших громадян біднішими, але також штучно обмежуємо потенціал агросектору”, – зазначив Данилюк.

Він також заявив, що меморандум містить норму про проведення в Україні реформи банківської системи, яка передбачає поліпшення роботи державних банків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.