Життя

Що чекає Знаки Зодіаку в останні місяці 2017 року

Кому ж пощастить цього року?

Стрілець

Ви заслуговуєте того, хто дивиться на вас і розуміє вас. Може бути, це відбудеться до кінця року. Але не втрачайте надії, що це спрацює для вас.

Козеріг

Вам пощастило знайти любов у вашому житті. Той, хто здається грубим, дійсно любити вас усім серцем. Ви повинні запитати себе, на що ви готові? Ці місяці покажуть, як ви проживете життя з цією людиною?

Овен

Половина вашого серця хоче відпустити людину, яку ви любите, інша половина вас не може. Коли ви дивитеся на те, як довго ви були разом, ви повинні бути розчаровані самим собою. Просто пам ” ятайте, що ви заслуговуєте краще, і все піде на краще.

Рак

Як ви пережили те, що здається найгіршим в вашому житті до цих пір? Але все буде краще. Просто тримайтеся.

Лев

Ви тікаєте від відносин і прихильностей будь-якого роду. Знайомства. Ви ненавидите їх. Відносини. Ви не хочете мати з ними нічого спільного. 2017 — це просто розмиття невизначеності, і вам цікаво, як ви робили одне і ті ж кожен день і не зійшли з розуму або не вбили когось. Чекайте, і любов вступити у життя.

Діва

Ви робите величезний крок у своїй кар’єрі. Що стосується любові, ви пожертвували багато чим для цієї людини. Пам ” ятайте свою цінність, і інші місяці року здадуться достойніший для життя.

Телець

Може бути, ви трохи збентежені останнім годиною. Ви не знаєте правильний шлях. Все в порядку в тому, щоб бути збентеженим і невпевненим. Дотримуйтесь цієї невизначеності. Але не дозволяйте страху невдачі. Наступні чотири місяці вашому житті не будуть кращими.

Близнюки

Протягом більшої частини 2017 року ваше життя було трохи скелястій. Кар’єра змінюється. Зміни відносин. Життєві зміни, які ви занадто боялися зробити. Усі ці вибори так само страшно, як і вони будуть окупатися для вас. І, можливо, ви не знайдете відносини, але ві знайдете собі знову.

Водолій

У найближчі кілька місяців до кінця року ваше минуле буде повертатися, щоб переслідувати вас. І хоча ві змінилися, виросли і дозріли, вони дивляться на вас і думали про все, що ви нікого неправильно. Не дозволяйте чужим думкам дозволити минулого диктувати вам справжнє.

Риби

Ви, нарешті, збираєтеся відпустити минуле і знайте любов, яка вас заслуговує. Але будьте обережні, коли це відбудеться, тому що, коли люди починають бачити вас щасливими і успішними, вони або намагаються збити вас, або кожен привид намагається повернутися з вашого минулого.

Ваги

У вас живе рана, але за ці місяці є час, щоб її загоїти. І тільки коли ви думаєте, що досягли прогресу, падаєте на кілька сходинок. Все в порядку у тому, щоб відчувати світ таким важким.

Скорпіон

Ви — той, хто завжди був мудрий. Ви бачите речі по-іншому, ніж кожен ваш ровесник. Ви завжди були самотнім вовком і фокусувалися на своїх цілях. Але незабаром ви будете долати шлях з кимось іншим, хто з’явиться у вашому житті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України