Авторські статті

Що буде з пенсіями і пенсійним віком

Что будет с пенсиями и пенсионным возрастом

Директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен на онлайн прес-конференції заявивши, що в Україні дуже низькі розміри пенсій та їх, дійсно, потрібно підвищувати.

Також він підтвердив, що МВФ веде переговори з Україною про підвищення пенсійного віку в країні, так як у Фонді считают цей інструмент дуже важливим для зменшення дефіциту ПФУ.

За його словами, підвищення пенсійного віку – критично важливо для МВФ, щоб продовжити співпрацю з Україною.

При цьому Томсен підкреслив, що домовленості на сьогоднішній день з урядом немає – “з цього питання відбуваються дискусії”.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр Павло Розенко і міністр соцполітики Рева однозначно заявляли, що підвищення пенсійного віку не буде, а колегам з МВФ вони доводять, що є інші, більш ефективні механізми наповнення Пенсійного фонду. А прем’єр-міністр Гройсман анонсував пенсійну реформу, яку парламенту запропонують розглянути і підтримати вже в явились в місті у. Якщо її приймуть, то вже з 1-го жовтня мільйонам українців помітно підвищать пенсії.

11-го квітня прем’єр озвучивши приблизні суми.

Так, зокрема, 1 млн 308 тис. українців пенсії підвищать на суму до 200 гривень в місяць, 1 млн. 209 тисяч – на 200-500 гривень, 1 млн 993 тис. пенсіонерів отримають більше на 500-1 000 гривень, а пенсії 1 млн 109 тис. громадян стануть більше на 1 000 гривень. Таким чином, урядова пенсійна реформа передбачає осучаснення з 1 жовтня пенсії для 5 млн. 620 тис. громадян.

Якщо Кабмін реалізує реформи, то хоче плановану з грудня індексацію пенсій замінити на їх зростання з 1-го жовтня. Крім того, в уряді пропонують з цієї ж дати відмовитися від оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.