Що буде, якщо відмовитися від бюстгальтера

Я – жінка звичайної комплекції ростом 162 см, вагою 50 кг і розміром грудей 75C.

Перше, про що запитують всі дівчата, коли дізнаються про мій експеримент: «Хіба це не боляче?» Так, у мене боліли груди протягом перших кількох місяців відмови від ліфчика. Але тут є нюанси: в мене немає зайвої ваги, великих грудей або іншої медичної проблеми, яка могла б викликати хронічний біль у грудях без бюстгальтера.

Більшість жінок починають носити підтримку для грудей в 10-12 років, тому нашим грудним м’язам не дають можливості правильно розвиватися.

Нещодавно лікарі представили п’ятирічне дослідження, під час якого досліджували жінок з великими грудьми, і виявили, що бюстгальтери сприяють болів в спині, зміщуючи вагу грудей на плечі. Після оприлюднення результатів цього дослідження, близько 80% учасників вирішили припинити носити бюстгальтери.

З 12 досліджень по темі бюстгальтерів і того, як вони впливають на здоров’я жінок, всі, крім одного, представляють дані, які вказують на кореляцію між використанням бюстгальтера та безліччю проблем, у тому числі: збільшення болю в спині і грудях, провисання, підвищення температури грудей і зниження гормональної циркуляції.

Подумайте про це: пережовування і ковтання допомагають очистити лімфатичні вузли на шиї, ходьба допомагає циркуляції лімфи в пахових і тазових лімфовузлах, а підкачування рук і підстрибування грудей допомагає очистити пахвові і молочні лімфатичні вузли, які відповідають за колосальні 80% від лімфатичного потоку вашого тіла.

У вас коли-небудь опухали ноги або щиколотки, під час тривалого польоту в літаку? Це ваше тіло намагається відрегулювати лімфатичну циркуляцію, яка раптово змінилася.

Запобігаючи нормальний рух грудей, бюстгальтер перетискає тонкі лімфатичні судини, що ускладнює лімфатичний потік.

Отже, чому ж ми носимо бюстгальтер? Просто ми одержимі фобіями провисання і виділяються під одягом сосків…

Але вам потрібно знаті вісь що: попередні результати триває 15-річного дослідження, яке веде Жан Денис Руиллиан в Університеті Франш-Конте, показали, що грудях з більшою ймовірністю провисає при підтримці бюстгальтера.

А що щодо сосків? Всім відомо, що виділяються під одягом соски – вважається вульгарним і надмірно кидається в очі. Я відчула це на собі. Дорослі чоловіки відкрито дивилися на мої груди, хихикали і робили жахливі коментарі. Жінки ж «обдаровують» тебе важкими, несхвальними поглядами.

В кінцевому підсумку я прикупила для себе кілька болеро і палантинів, щоб відчувати себе більш спокійно. Тим не менш, для мене переваги відмови від ліфчика набагато переважують недоліки.

Після того, як я почала експеримент мене покинула регулярна біль у верхній частині спини та області плеча. Тепер, коли мої гормони циркулюють правильно, моя грудей припинила свербіти і вболівати під час тренувань. У мене менше болить живіт під час місячних.

Я активно займаюся своїм здоров ” ям і збільшую самолюбство, тому мені наплювати на те, що думали з приводу відсутності бюстгальтера.

Ваше здоров’я у ваших руках!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh