Авторські статтіЗдоров'я

Що буде, якщо відмовитися від бюстгальтера

Я – жінка звичайної комплекції ростом 162 см, вагою 50 кг і розміром грудей 75C.

Перше, про що запитують всі дівчата, коли дізнаються про мій експеримент: «Хіба це не боляче?» Так, у мене боліли груди протягом перших кількох місяців відмови від ліфчика. Але тут є нюанси: в мене немає зайвої ваги, великих грудей або іншої медичної проблеми, яка могла б викликати хронічний біль у грудях без бюстгальтера.

Більшість жінок починають носити підтримку для грудей в 10-12 років, тому нашим грудним м’язам не дають можливості правильно розвиватися.

Нещодавно лікарі представили п’ятирічне дослідження, під час якого досліджували жінок з великими грудьми, і виявили, що бюстгальтери сприяють болів в спині, зміщуючи вагу грудей на плечі. Після оприлюднення результатів цього дослідження, близько 80% учасників вирішили припинити носити бюстгальтери.

З 12 досліджень по темі бюстгальтерів і того, як вони впливають на здоров’я жінок, всі, крім одного, представляють дані, які вказують на кореляцію між використанням бюстгальтера та безліччю проблем, у тому числі: збільшення болю в спині і грудях, провисання, підвищення температури грудей і зниження гормональної циркуляції.

Подумайте про це: пережовування і ковтання допомагають очистити лімфатичні вузли на шиї, ходьба допомагає циркуляції лімфи в пахових і тазових лімфовузлах, а підкачування рук і підстрибування грудей допомагає очистити пахвові і молочні лімфатичні вузли, які відповідають за колосальні 80% від лімфатичного потоку вашого тіла.

У вас коли-небудь опухали ноги або щиколотки, під час тривалого польоту в літаку? Це ваше тіло намагається відрегулювати лімфатичну циркуляцію, яка раптово змінилася.

Запобігаючи нормальний рух грудей, бюстгальтер перетискає тонкі лімфатичні судини, що ускладнює лімфатичний потік.

Отже, чому ж ми носимо бюстгальтер? Просто ми одержимі фобіями провисання і виділяються під одягом сосків…

Але вам потрібно знаті вісь що: попередні результати триває 15-річного дослідження, яке веде Жан Денис Руиллиан в Університеті Франш-Конте, показали, що грудях з більшою ймовірністю провисає при підтримці бюстгальтера.

А що щодо сосків? Всім відомо, що виділяються під одягом соски – вважається вульгарним і надмірно кидається в очі. Я відчула це на собі. Дорослі чоловіки відкрито дивилися на мої груди, хихикали і робили жахливі коментарі. Жінки ж «обдаровують» тебе важкими, несхвальними поглядами.

В кінцевому підсумку я прикупила для себе кілька болеро і палантинів, щоб відчувати себе більш спокійно. Тим не менш, для мене переваги відмови від ліфчика набагато переважують недоліки.

Після того, як я почала експеримент мене покинула регулярна біль у верхній частині спини та області плеча. Тепер, коли мої гормони циркулюють правильно, моя грудей припинила свербіти і вболівати під час тренувань. У мене менше болить живіт під час місячних.

Я активно займаюся своїм здоров ” ям і збільшую самолюбство, тому мені наплювати на те, що думали з приводу відсутності бюстгальтера.

Ваше здоров’я у ваших руках!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.