світлина - телеканал 5.ua

Шмигаль: Два роки Україні доведеться жити з “карантинними” обмеженнями

В Україні не має бути ілюзій, що в травні карантин у зв’язку з коронавірусом закінчиться, і все забудеться. Як прогнозує Всесвітня організація охорони здоров’я, жити в умовах тих чи інших карантинних змін всьому світу доведеться принаймні два роки.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю РБК-Україна.

“ВООЗ припускає, і ми з цим згодні, що наступні два роки ми будемо жити в умовах протистояння цій хворобі та збереження життя і здоров’я наших людей. Тому тут не повинно бути ілюзій, що в травні місяці закінчиться карантин і ми всі вийшли і все забули”, – підкреслив Прем’єр.

За його словами, всі повинні дотримуватися масочного режиму, певних правил дезінфекції, соціальної дистанції, визначених правил поведінки в транспорті, в громадських місцях, у магазинах тощо.

“Тобто це ціла низка речей, з якими ми повинні навчитися жити щодня. Так як, наприклад, ми чистимо зуби щодня, ми повинні навчитися жити з цим”, – акцентує Шмигаль.

Він додав, що всі країни, які успішно подолали перший пік захворюваності, наразі стоять на порозі наступних піків, зокрема й у Китаї є повторні хвилі. І в інших країнах, які нібито першу хвилю пройшли і начебто вже її подолали, сьогодні вже спостерігають за початком другої хвилі захворюваності. “Тому ілюзії, що Україні вдалося втримати першу хвилю і що все добре, немає. Потрібно вчитися жити в нових умовах”, – вкотре наголосив Шмигаль.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що на найближчому засіданні уряду МОЗ виноситиме на розгляд постанову про продовження дії карантину до 12 травня.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh