Незареєстровані “таксі” з східноєвропейських країн наносять мільйони євро збитків в Тіролі

«Таксі» з східноєвропейських країн, за даними Тірольської торгової палати — з Латвії, Польщі і Литви, оперативно перевозять гостей з аеропорту Інсбрука до лижних курортів.

Це відбувається без необхідної ліцензії для бізнесу таксі в Австрії, без касового апарату і, отже, на сто відсотків повз податкових органів, заявила палата. «Сумнівно, що водії цих транспортних засобів зареєстровані», — сказав Маркус Фройнд, голова тірольської індустрії таксі. Це «немислимий стан справ», з яким потрібно нарешті боротися.

Торгова палата не вбачає порушення конкурентної боротьби, тому що «всі компанії повинні мати необхідні дозволи, у водіїв повинні бути водійські посвідчення, і, перш за все, кожен підприємець повинен також сплачувати відповідні податки».

Підозрюється, що близько 50 таких підприємливих «таксі» знаходяться в бізнесі в Тіролі. Незрозуміло, чому в даний час ще не подано судових позовів проти цієї «нелегальної конкуренції з боку Східної Європи». «Тому ми закликаємо новий федеральний уряд негайно створити тут необхідну правову базу», — каже Фройнд.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh