Новини з Австрії

Незареєстровані “таксі” з східноєвропейських країн наносять мільйони євро збитків в Тіролі

«Таксі» з східноєвропейських країн, за даними Тірольської торгової палати — з Латвії, Польщі і Литви, оперативно перевозять гостей з аеропорту Інсбрука до лижних курортів.

Це відбувається без необхідної ліцензії для бізнесу таксі в Австрії, без касового апарату і, отже, на сто відсотків повз податкових органів, заявила палата. «Сумнівно, що водії цих транспортних засобів зареєстровані», — сказав Маркус Фройнд, голова тірольської індустрії таксі. Це «немислимий стан справ», з яким потрібно нарешті боротися.

Торгова палата не вбачає порушення конкурентної боротьби, тому що «всі компанії повинні мати необхідні дозволи, у водіїв повинні бути водійські посвідчення, і, перш за все, кожен підприємець повинен також сплачувати відповідні податки».

Підозрюється, що близько 50 таких підприємливих «таксі» знаходяться в бізнесі в Тіролі. Незрозуміло, чому в даний час ще не подано судових позовів проти цієї «нелегальної конкуренції з боку Східної Європи». «Тому ми закликаємо новий федеральний уряд негайно створити тут необхідну правову базу», — каже Фройнд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.