Щороку Янукович все менше цікавить зовнішній світ

До України приїжджає щораз менше делегацій. Найбільша кількість офіційних чи робочих візитів прем’єрів та президентів інших країн в Україну відбувалася у перші роки президентства Віктора Януковича: у 2010 році таких візитів було 23. У 2011 таких візитів було 21, у 2012 – 12.

Найчастіше Януковича з офіційними візитами відвідували керівники Росії


Зокрема, найчастіше Януковича з офіційними візитами відвідували керівники Росії Володимир Путін та Дмитро Мєдвєдєв. У 2010 році таких візитів було шість. По одному візиту Путіна і Мєдвєдєва в Україну було у квітні 2011 року та у червні 2012 року.

Наступний найчастіший гість в Україні – президент Польщі Броніслав Коморовський: п’ять візитів. Керівники Молдови та Казахстану мали по 4 рази візити в Україну з 2010 року.

Тричі за 2010 та 2011 роки з Януковичем зустрічався президент Казахстану. Також тричі в Україну приїжджав президент Вірменії Серж Саргсян та керівники Угорщини. Двічі з візитом в Україні були президент Азербайджану Ільхам Алієв, прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, президент Таджикистану Емомалі Рахмон, глава Литви Даля Грібаускайте.

По одному візиту в Україну в 2010 році мали президент Шрі-Ланки, Держсекретар США , президенти Білорусі і Словаччини, глава Венесуели Уго Чавес, прем’єр-міністр Канади , прем’єр-міністр Македонії , президент Ізраїлю, президент Сирії.

У 2011 році Україну відвідали прем’єр-міністр Бельгії , прем’єр-міністр Франції, президент Швейцарії, президент Хорватії, а також голова КНР Ху Цзіньтао, король Йорданії, президенти Монголії, Кіпру та Сербії.

Також, як зауважує Експрес онлайн, з візитом у Києві були прем’єр-міністри Кореї, Словенії та емір Катару. З єдиним візитим до України завітали президент Туркменистану та прем’єр Угорщини, президент Латвії та прем’єр Естонії. Сам президент Віктор Янукович за останні 5 місяців здійснив 7 закордонних поїздок.

Львівські новини

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh