Що вигідніше – автокредит або споживчий кредит на покупку авто?

Автомобіль сьогодні не рідкість, але майже завжди його купують за рахунок коштів, отриманих у банку. Іноді виникає питання, що вигідніше – автокредит або споживчий кредит для покупки машини? Адже є позики, що мають споживчий характер, коли кошти видаються практично на будь-які покупки (головне, щоб це не було пов’язано з підприємницькою діяльністю), і цільові кредити, що видаються спеціально для придбання автомобіля.

Ці дві схеми мають свої відмінності, позитивні і негативні моменти, які було б добре продумати, виходячи зі своїх можливостей.

Головні особливості автомобільних кредитів

Гроші видаються для придбання конкретного транспортного засобу. Процедура нагадує звичайну покупку товару в кредит в магазині. Так само, вибравши автомобіль в салоні, можна звернутися до представника банку або одного з банків, які розташовуються в багатьох торговельних точках. Unicredit банк запропонує вам вигідні умови для купівлі авто в кредит . Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті банку в розділі Кредит на покупку авто https://ru.unicredit.ua/carloan/. Спеціалісти банку зможуть надати вам консультацію та допомогти у виборі автомобіля. Або, як це робилося раніше, можна звернутися безпосередньо в банк для оформлення кредитної лінії. Перший варіант на сьогодні є більш звичним і поширеним.

Якщо гроші видаються для покупки автомобіля, обов’язково оформлення КАСКО, за яким сума щорічних виплат може коливатися від 30 до 100 тис. Скільки саме доведеться платити, залежить від властивостей автомобіля, його марки і дати виробництва. Уникнути КАСКО неможливо, хіба тільки автомобіль буде стояти в гаражі, але тоді перша перевірка на дорозі, і власник буде покараний штрафом.

Якщо купувати автомобіль в кредит, доведеться співпрацювати з компанією, яку вкаже банк, а сам транспортний засіб буде заставним забезпеченням до повної виплати позики і відсотків по ньому. Помічено, що, придбання страховки шляхом автокредитування обходиться дорожче.

Застава на автомобіль оформляється окремим документом, документи на транспортний засіб передаються в банк (в першу чергу ПТС). Схема побудована так, щоб власник не зміг без відома банку обміняти машину, продати або перезаставити. У всякому разі, це можливо тільки за згодою фінустанови.
В яких випадках споживчий кредит вигідніше автокредиту

Готівкові гроші, зняті з кредитної картки, використані потім для покупки автомобіля, дають можливість вийти за рамки спеціальних банківських програм. Крім того, автосалони пропонують всілякі бонуси для покупців, які купують машини за готівковий розрахунок.

У той же час, взяти кредит для покупки автомобіля простіше, оскільки банк отримує гарантований заставу і, отже, відсоткова ставка на автокредит значно нижче, ніж на споживчий.

Таким чином, можна зробити висновок, що використовувати програму банківського автокредитування можна в тому випадку, коли планується покупка нової машини і є гроші на початковий внесок (в середньому 30% від вартості). Якщо мова йде про старому або недорогому транспортному засобі, грошей на перший внесок немає, хочеться обійтися без примусової страховки в конкретній компанії, то цілком можна скористатися споживчим кредитом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh