Новини

Що таке вебкам? Що потрібно для роботи веб моделлю

Вебкам – сфера бізнесу, побудована на живому спілкуванні веб-моделі та спостерігача в онлайн відеочаті. У цій статті ми спробуємо коротко і тезово розповісти, що таке вебкам і з чим його їдять.

Як зародився вебкам?

У фільмі метра кінематографа Тінто “Калігула” ми можемо спостерігати сцену підглядання – це, по суті, зародження вебкаму. Адже події фільму розгортаються за часів римського декадансу! Ще один із варіантів зародження вебкам індустрії показаний у серіалі “Двійка” (серіал досліджує безладний світ секс-індустрії 1970-80х років у самому серці Манхеттена) – там була придумана кабінка, в яку можна було зайти і за гроші піддивитися… Але лише з появою інтернету вебкам став можливим у світовому масштабі.

Хто така веб-модель?

Вебкам моделлю може бути як дівчина, так і хлопець! +18 і вище, будь-який вік покірний, немає ніяких верхніх меж за віком. Так само, як і за зростанням та вагою. Ким є модель у житті – неважливо. Людина може бути будь-ким. Модель відеочату – це живе втілення фантазій. Усі моделі різні, у кожної свої фішки та своя аудиторія. У загальному чаті модель знайомиться, зав’язує діалог і дізнається про переваги співрозмовника. Якщо його бажання не суперечать встановленим нею рамкам, вона їх реалізовує.

Вебкам студія-що це таке?

Вебкам студія – це приміщення квартирного типу або офіс з усім необхідним для комфортної роботи. Кожна кімната має потужний комп’ютер, веб-камеру, професійне освітлення, приємний і комфортний інтер’єр. А деякі студії це ще й згуртований колектив, спілкування, навчання, корпоративи та тренінги!

Що потрібно для роботи вебкам моделлю?

  • Комп’ютер
  • Веб камера
  • Інтернет
  • Бажано але не обов’язково мінімальне знання англійської чи російської

Більше інформації ви можете знайти на https://white-agency.top/blog/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України