Техно

Що таке шафи управління

screenshot_18Шафа управління призначена для управління електродвигуном змінного струму відповідно до поставлених завдань. Електрична шафа управління застосовується для керування електроприводами в системах водопостачання, пожежогасіння, харчової та хімічної промисловості, опалення та вентиляції, кондиціонування і т.д. Купити якісну шафу управління можна у розділі: шкаф управления, також професійні фахівці нададуть вам кваліфіковану консультацію.


Залежно від застосування ми можемо запропонувати щит управління електродвигуном:
насоса
вентилятора
верстата
ліфта
Принцип дії шаф управління полягає на безперервному контролі за зміною параметрів системи і виборі оптимальних режимів роботи електричних машин. Щит управління може працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі. У системах зі змінною продуктивністю шафа автоматичного управління може істотно знизити споживану енергію, забезпечити захист двигуна від аварійних режимів роботи, тим самим збільшити термін експлуатації.
Виготовляючи шафа керування електроприводом, ми орієнтуємося на комплектуючі світових лідерів, таких як ABB, Sсhne1er Electric, WEG, Siemens.

Привідна техніка входить в щит управління двигуном може задовольнити вимогу будь-якого замовника за широтою свого застосування. Широкі функціональні можливості перетворювачів частоти дозволяють у багатьох випадках уникнути застосування додаткових пристроїв, таких як контролери, тому що більшість функцій з управління та захисту виконує сам перетворювач.
Технічні фахівці мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи в області монтажу низьковольтних пристроїв, відмінно знають обладнання, що входить до складу шафи, завдяки чому, можуть пропонувати виготовлення розподільних пристроїв будь-якої складності в мінімальні терміни.
Виробництво щитів управління умовно можна розділити на кілька ступенів:

Узгодження. Клієнт і виробник вирішують питання за технічне оснащення шафи, її компонентів та технічної документації.

Збірка. Збір шаф керування проводиться висококваліфікованим електротехнічним персоналом з компонентів провідних виробників.

Випробування. Кожна шафа управління проходить випробування на електробезпеку і функціонал.

Також фірма адреса сайта якої: ugov.com.ua пропонує сервісне обслуговування шаф з гнучкими умовами для кожного клієнта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України