Що таке елітна нерухомість Києва

Елітні квартири  Києва. По-перше, це сучасне житло VIP-класу. По-друге, це цікаві квартири після реставрації в будинках, які є справжніми пам’ятками архітектури.

Вони є частиною забудови історичного центру міста.
Тому кожен, хто вирішує купити елітну нерухомість в Києві повинен розглянути багато пропозицій тут: http://idgroup.ua/, а професійні фахівці підберуть елітну нерухомість під Ваші вимоги.


Багато років ми «живемо» нерухомістю — кожен день бачимо кілька квартир, знаємо всі квартали, будинки, в кожному бачимо свої переваги. Хтось вибирає ультрасучасний пентхаус, іншому цікава квартира з історією, яка знайшла нове життя.

Чому варто купити елітну нерухомість в історичному центрі?

Справжні цінителі часом набувають елітні квартири в історичних будинках не тільки тому, що в них хочеться жити, а для того, щоб ними володіти. Адже думка про те, що у вас є квартира, яка дорослішала разом з містом, може зігріти навіть вологим листопадом.

Елітна нерухомість Києва: престижні квартири у центрі та новобудовах

Логіки і холодного розрахунку купівлі антикварних квартири в Києві не більше, ніж у придбанні елітного житла в Парижі або Барселоні.
І, тим не менш, це можливість відчути себе володарем чогось унікального і прекрасного — подібно до того, як любителі живопису збирають полотна відомих художників. І зовсім необов’язково віддавати їх на виставки: можна просто жити з думкою про те, що ти володієш справжнім витвором мистецтва.
Елітна квартира в історичному центрі, звичайно, з меншою ймовірністю зацікавить представника середнього класу — вони частіше воліють нові будинки. Натомість європейці здатні по достоїнству оцінити квартиру у так званому “серці” міста, де в Києві зосереджені головні історичні пам’ятки.
Тут кожна цеглинка, кожен ліхтар може розповісти захоплюючу історію становлення та розквіту міста. Тут у центрі є багато визначних пам’яток: це комплекс споруд Києво-Печерської лаври (XI–XVIII ст.), Фортеця Косий Капонір і Кловський палац, а також  будинок Кабінету Міністрів, Маріїнський палац, будинок архітектора Городецького ( більш відомий, як будинок з химерами), будинок Національного банку, будинок Верховної Ради, Видубицький монастир, тому нерухомість поряд з такими місцями є елітною.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh