Життя

Що таке елітна нерухомість Києва

1Елітні квартири  Києва. По-перше, це сучасне житло VIP-класу. По-друге, це цікаві квартири після реставрації в будинках, які є справжніми пам’ятками архітектури.

Вони є частиною забудови історичного центру міста.
Тому кожен, хто вирішує купити елітну нерухомість в Києві повинен розглянути багато пропозицій тут: http://idgroup.ua/, а професійні фахівці підберуть елітну нерухомість під Ваші вимоги.


Багато років ми «живемо» нерухомістю — кожен день бачимо кілька квартир, знаємо всі квартали, будинки, в кожному бачимо свої переваги. Хтось вибирає ультрасучасний пентхаус, іншому цікава квартира з історією, яка знайшла нове життя.

Чому варто купити елітну нерухомість в історичному центрі?

Справжні цінителі часом набувають елітні квартири в історичних будинках не тільки тому, що в них хочеться жити, а для того, щоб ними володіти. Адже думка про те, що у вас є квартира, яка дорослішала разом з містом, може зігріти навіть вологим листопадом.

Елітна нерухомість Києва: престижні квартири у центрі та новобудовах

Логіки і холодного розрахунку купівлі антикварних квартири в Києві не більше, ніж у придбанні елітного житла в Парижі або Барселоні.
І, тим не менш, це можливість відчути себе володарем чогось унікального і прекрасного — подібно до того, як любителі живопису збирають полотна відомих художників. І зовсім необов’язково віддавати їх на виставки: можна просто жити з думкою про те, що ти володієш справжнім витвором мистецтва.
Елітна квартира в історичному центрі, звичайно, з меншою ймовірністю зацікавить представника середнього класу — вони частіше воліють нові будинки. Натомість європейці здатні по достоїнству оцінити квартиру у так званому “серці” міста, де в Києві зосереджені головні історичні пам’ятки.
Тут кожна цеглинка, кожен ліхтар може розповісти захоплюючу історію становлення та розквіту міста. Тут у центрі є багато визначних пам’яток: це комплекс споруд Києво-Печерської лаври (XI–XVIII ст.), Фортеця Косий Капонір і Кловський палац, а також  будинок Кабінету Міністрів, Маріїнський палац, будинок архітектора Городецького ( більш відомий, як будинок з химерами), будинок Національного банку, будинок Верховної Ради, Видубицький монастир, тому нерухомість поряд з такими місцями є елітною.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України