Новини

Що робити, якщо випадає волосся?

Є безліч можливостей, які дозволяють покращити вигляд волосся та його густоту. Але якщо волосся випадає, то ці всі засоби ніяким чином не допоможуть красиво та впевнено виглядати, оскільки завжди буде турбувати думка щодо негустої шевелюри. Що ж робити в такій ситуації?

випадає волосся

У багатьох одразу виникає бажання активно застосовувати різні народні засоби та методи зі зміцнення волосся, запобігання їхнього випадіння та покращення росту нового. Таким чином можна на деякий час поліпшити ситуацію і навіть встигнути порадіти пушку, надіючись на ріст молодої чуприни. Насправді не все так просто. Неможливо знайти надійний спосіб усунення проблеми порідіння зачіски без вияснення достеменної причини подібного стану.

Причини випадіння волосся

Насправді їх багато, саме тому всі фактори, які викликають подібні негативні зміни, поділені на дві великі групи — зовнішні та внутрішні. До перших можна віднести:

 1. Неправильний догляд.
 2. Зловживання фізичними методами впливу (фарбування, висушування волосся феном з дуже гарячим повітрям).
 3. Стреси.
 4. Проходження специфічного лікування (хіміотерапія чи променева терапія).
 5. Кліматичні фактори (мороз, яскраве сонце).
 6. Нераціональне харчування.

Звісно, зовнішні причини часто тісно переплітаються із внутрішніми, як-от: стреси чи нераціональне харчування. Також є чинники, які опосередковано пов’язані із навколишніми формами впливу. Здебільшого це гормональні порушення, внутрішні захворювання та спадковість.

причини випадання волосся

Визначення причини, а також типу випадіння волосся, дозволяє підібрати найбільш слушний метод усунення проблеми.

Клітинне омолодження за випадіння волосся

Про народні методи терапії практично всі знають. Також широко застосовуються медикаментозні та фізіотерапевтичні процедури. А от лікувальна косметологія для багатьох лишається незрозумілою та невідомою. Спираючись на багатий досвід, клініка Diamond Laser пропонує застосувати плазмотерапію для волосся diamondlaser.com.ua/uk/plazmoterapiya-dlya-volos/ — унікальну можливість зробити свої пасма густими та красивими.

Процедура полягає у використанні плазми, яка отримується шляхом центрифугування взятої у пацієнта венозної крові. Для лікувального використання матеріал додатково очищується, збагачується необхідними стимулювальними речовинами, після чого вводиться у проблемні ділянки волосяного покриву голови.

Головна перевага плазмотерапії для волосся — її безпечність, оскільки використовуються власні біологічні матеріали пацієнта, на які організм не проявляє негативну реакцію.

На сеанс відводиться близько 40 хв, за необхідності проводиться повторення через 1 – 2 тижні. Якщо надалі пацієнт виконує лікарські рекомендації, тоді результати процедури зберігаються протягом 6 – 12 місяців.

Головне під час лікування — не нашкодити, саме тому клітинне омолодження проводиться згідно з конкретними показами, зокрема за:

 • тьмяного та ламкого волосся;
 • жирної себореї;
 • локальної алопеції;
 • дифузного порідіння волосся;
 • поганого росту та відновлення волосяних фолікулів;
 • підвищеної сухості шкіри;
 • лупи, яка не усувається іншими методами.

Не виконується плазмотерапія за різних соматичних захворювань, коли спостерігаються порушення зі сторони органів та систем організму. Зокрема за цукрового діабету, онкологічних захворювань, аутоімунних процесів та інших. Саме для виявлення супутніх патологій перед процедурою пацієнта обов’язково обстежують. За відсутності порушень виконується терапія плазмою згідно з сучасними протоколами лікування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України