Новини

Що потрібно знати при купівлі квартири

Ті хто, зважився на покупку квартири, стають перед вибором вторинного або первинного ринку нерухомості. Звичайно, переваги купівлі квартири з можливістю відразу ж переселиться – бере гору, але купити нову квартиру можна набагато вигідніше. Сьогодні, особливо у великих містах, де з кожним днем ??збільшується число населення, попит на житлову нерухомість постає як ніколи актуальнішою. Оскільки є попит – пропозиції на ринку, також не стоїть на місці.

У зв’язку з цим, збільшення потреби житла, стало величезним поштовхом для динамічного розвитку нових будівництв багатоквартирних будинків і будинків у приватних секторах. Конкуренція між первинним (новобудови) і вторинним (квартири в яких вже жили) ринками – неухильно зростає. Розібратися з перевагами того чи іншого типу, ми постараємося в цій невеликій статті. Наприклад у великому місті Санкт-Петербург ві можете придбати квартиру в новобудові не набагато дорожче вживаної.

При купівлі квартири на вторинному ринку нерухомості Ви можете зіткнутися з деякими труднощами і ризиком шахрайства. Якщо Ви не хочете купити нову квартиру, а зупинилися на виборі вторинної квартири, то пошук краще здійснювати за допомогою агентств нерухомості. Квартири, які вже мали в минулому кілька господарів, потрібно перевіряти на наявність методу їх передачі. Це може бути купівля – продаж, отримання у спадок або дарчу. Рекомендується перевірити всю історію квартири, так як у випадку, наприклад – спадкового переходу квартири – потрібно перевірити наявність спадкоємців, які не прийняли спадщину. В іншому випадку, вони можуть після продажу оскаржити право власності на свою частину квартири. Не рекомендується купувати квартири за дорученням, оскільки довіреність можуть визнати не дійсною. Завжди переговори, потрібно вести безпосередньо з власником квартири, якщо такої можливості немає – це перша ознака шахрайської схеми. Для перевірки правильності та достовірності документів, найкраще звернеться до юриста. Всю історію і ланцюжок власників, можна дізнатися, давши запит в ЖЕК. При оформленні документів обов’язково проврете, що не приписані в квартирі неповнолітні діти. У договорі вкажіть обов’язково реальну ціну. Часто, щоб уникнути додаткових витрат на оплату податку, покупець і продавець указуют меншу ціну. У такому випадку, при розірваності договору, вартість можуть повернути не всю.

Більш, простіше купити нову квартиру. Оскільки договір здійснюється за стандартом із забудовником. На етапі будівництва Ви укладаєте договір і оплачуєте частину вартості квартири, а решта суми розбивається на частини до повної здачі об’єкта в експлуатацію. Таким чином, Ви можете уберегти себе від схем шахрайства з боку продавця. Але варто приділити уваги на пошук надійного забудовника з хорошою репутацією.

Вирішили Ви купити нову квартиру або квартиру на вторинному ринку, рекомендується звернутися за консультацією в агентство нерухомості. Вам дадуть повну інформацію про можливі ризики та переваги того чи іншого типу нерухомості. Агентства, які супроводжують клієнта на всіх етапах переговорів і консультують при складанні договору таким чином відстоюючи інтереси свого клієнта, щоб уберегти його від неприємних сюрпризів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.