Що потрібно знати при купівлі квартири

Ті хто, зважився на покупку квартири, стають перед вибором вторинного або первинного ринку нерухомості. Звичайно, переваги купівлі квартири з можливістю відразу ж переселиться – бере гору, але купити нову квартиру можна набагато вигідніше. Сьогодні, особливо у великих містах, де з кожним днем ??збільшується число населення, попит на житлову нерухомість постає як ніколи актуальнішою. Оскільки є попит – пропозиції на ринку, також не стоїть на місці.

У зв’язку з цим, збільшення потреби житла, стало величезним поштовхом для динамічного розвитку нових будівництв багатоквартирних будинків і будинків у приватних секторах. Конкуренція між первинним (новобудови) і вторинним (квартири в яких вже жили) ринками – неухильно зростає. Розібратися з перевагами того чи іншого типу, ми постараємося в цій невеликій статті. Наприклад у великому місті Санкт-Петербург ві можете придбати квартиру в новобудові не набагато дорожче вживаної.

При купівлі квартири на вторинному ринку нерухомості Ви можете зіткнутися з деякими труднощами і ризиком шахрайства. Якщо Ви не хочете купити нову квартиру, а зупинилися на виборі вторинної квартири, то пошук краще здійснювати за допомогою агентств нерухомості. Квартири, які вже мали в минулому кілька господарів, потрібно перевіряти на наявність методу їх передачі. Це може бути купівля – продаж, отримання у спадок або дарчу. Рекомендується перевірити всю історію квартири, так як у випадку, наприклад – спадкового переходу квартири – потрібно перевірити наявність спадкоємців, які не прийняли спадщину. В іншому випадку, вони можуть після продажу оскаржити право власності на свою частину квартири. Не рекомендується купувати квартири за дорученням, оскільки довіреність можуть визнати не дійсною. Завжди переговори, потрібно вести безпосередньо з власником квартири, якщо такої можливості немає – це перша ознака шахрайської схеми. Для перевірки правильності та достовірності документів, найкраще звернеться до юриста. Всю історію і ланцюжок власників, можна дізнатися, давши запит в ЖЕК. При оформленні документів обов’язково проврете, що не приписані в квартирі неповнолітні діти. У договорі вкажіть обов’язково реальну ціну. Часто, щоб уникнути додаткових витрат на оплату податку, покупець і продавець указуют меншу ціну. У такому випадку, при розірваності договору, вартість можуть повернути не всю.

Більш, простіше купити нову квартиру. Оскільки договір здійснюється за стандартом із забудовником. На етапі будівництва Ви укладаєте договір і оплачуєте частину вартості квартири, а решта суми розбивається на частини до повної здачі об’єкта в експлуатацію. Таким чином, Ви можете уберегти себе від схем шахрайства з боку продавця. Але варто приділити уваги на пошук надійного забудовника з хорошою репутацією.

Вирішили Ви купити нову квартиру або квартиру на вторинному ринку, рекомендується звернутися за консультацією в агентство нерухомості. Вам дадуть повну інформацію про можливі ризики та переваги того чи іншого типу нерухомості. Агентства, які супроводжують клієнта на всіх етапах переговорів і консультують при складанні договору таким чином відстоюючи інтереси свого клієнта, щоб уберегти його від неприємних сюрпризів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh