Здоров'я

Що породжує серійних вбивць, або скільки потрібно часу, щоб змінити всіх людей на землі

– Був чоловік на ім’я Альберт Фіш. Вважають що він з’їв 40 дітей. Люди хотіли його розірвати на шматки або спалити живцем, вони були в люті. Один психіатр, Фрідріх Вертхам сказав: “Не вбивайте його. Я хочу спробувати з’ясувати що зробило його таким. Щоб уникнути цього в майбутньому”.

Мені подобається цей хлопець і ось що він виявив.

Коли Альберту Фішу було 8 років, він чіпав свої інтимні місця. Його мати була побожною баптисткою, добра жінка. Вона увійшла і сказала “Ти будеш горіти в пеклі, якщо будеш чіпати цю частину свого тіла. Це диявольське заняття. А ти будеш горіти вічно”! Вона до смерті налякала хлопчика. Мати розповіла що о 2 годині ночі пролунав крик. Увійшовши в спальню вона побачила, як він встромляє голки в свої геніталії. Тому що він не хотів потрапити в пекло. Розумієте? Пізніше він почав відводити дітей в ліс, намагався відрізати їм геніталії, щоб уберегти від пекла.

Хто такий солдат, на вашу думку?

Це людина яка дивилася фільми, де японці гвалтують жінок. Це називається пропаганда. Тому що серед японців стільки ж насильників, скільки і серед нас. Вони не так вже й відрізняються. Але за допомогою пропаганди можна розвинути в людях ненависть до німців, називати їх “крауц” капусниками.

А в наші дні до мусульман. Все, що ми ненавидимо це результат маніпуляцій. Знімаються фільми, щоб переконати дітей служити в армії. Показують медалі, героїв.

Я працював на людину на ім’я Ернст Удет. Він був главою ВПС Німеччини в 1-ій світовій війні. Я запитав його: “Як вам вдалося збити 70 літаків”? Він відповів: “Це було дуже легко! Я літав над ескадрильями і видивлявся новачків. Недосвідчених і слабких пілотів і збивав їх”. Теж саме робив і Еді Рікінбакер, американський герой. Він збив близько 65 літаків. Немає іншого способу зробити це. У бою з рівним супротивником ви, може бути, збили б 6 – 7 літаків, але не як не 70. Так що для мене всі ці так звані герої лише частина навколишнього нас обману. Я не злюся на них і не засуджую. Я їх розумію.

Якщо ви виросли в цьому світі і вам дали кулемет, ви розстріляли 400 людина ворогів, то вам дали медаль або 5 медалей. Тоді ви не серійний вбивця і не маніяк, ви герой. Розумієте? Немає ніяких маніяків і героїв, вони створені певними обставинами. Якщо ми не знаємо цих обставин, то ненависть приходить на зміну рішенням. Розкажіть їм як вони стали такими і якщо ви знаєте як їх змінити, якщо у вас є знання про механізми зміни, на це знадобиться час.

Люди запитують: “Скільки потрібно часу, щоб змінити всіх людей на землі”? Якщо у нас є телекомпанії, то це займе 3 місяці, не більше. Я запитав у військових: “Як ви берете підлітків з церков і перетворюєте їх в машини для вбивства”? Вони відповіли: “У нас була людина на ім’я Френк Капра який зняв фільм” Чому ми боремося? “Він показав японців поганими, німців жахливими, іспанців страшними. Це спрацьовує завжди”!

Дайте мені посібники над фільмами, телебаченням, радіо і це не займе багато часу, тому що коли люди почнуть змінюватися, вони змінять інших людей.

Жак Фреско

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України