Новини

Що обрати: електросамокат чи велосипед?

Персональний транспорт тепер не менш популярний, ніж, наприклад, громадський. Мати власного «коня» означає доступ до переваг і в плані пересування, і з точки економії ресурсів. Кожна поїздка приноситиме задоволення, але головне – обрати саме той апарат, який підійде вам. Поставитись до цього вибору необхідно уважно, адже електровелосипед та електросамокат мають суттєві відмінності та особливості.

Коли зручніше електровелосипед?

Насправді, головний аргумент, коли робите вибір – ваші особисті вподобання. Втім, у кожного з видів транспорту є свої переваги та недоліки.

Отже, чому буде зручним електровелосипед? По-перше, він надає можливість подолати більшу відстань. Принцип дії максимально схожий з тим, як працює класична модель «веліка». Тільки у електричному ще є двигун, який допомагає крутити колеса – наприклад, якщо ви втомились.

Ще одне «за» вело – він допомагає тримати форму, оскільки під час руху навантаження рівномірно розподіляється на різні групи м`язів. Крім того, один із найсильніших аргументів «за» – навіть коли акумулятор розрядився, ви завжди можете продовжити рух, як на звичайному велосипеді.

За що обирають електросамокати?

Якщо раніше вигляд людини, яка ніби розсікає повітря, дивував, тепер же «самокатчики» – такі ж звичні учасники дорожнього руху. Одна з причин, чому багато людей обирають для пересування електросамокат, це його простота в експлуатації: що називається, сів і поїхав.

Розібратись із тим, як розпочати рух, повертати чи зупинитись, зможе навіть людина, яка взагалі раніше не мала досвіду пересування на електротранспорті. Також він максимально простий у транспортуванні, адже з ним можна легко їздити, брати з собою в транспорт. Особливо зручно, коли ви маєте захисний чохол.

Завдяки невеликим габаритам, вам не доведеться думати про місце для зберігання. Можна за декілька рухів скласти самокат – і сховати, наприклад, під ліжко.

Який вибір зробити для себе?

Розмірковуючи, що все ж краще – електровелосипед чи електросамокат, подумайте також про те, який з цих видів буде для вас комфортнішим. Враховуйте персональні особливості: самокати зазвичай мають певне обмеження, і перевантаження засобу впливає на його керованість та маневреність.

Для щоденного використання обирайте варіант полегшений. Наприклад, зазвичай велосипеди мають помітно більшу вагу, ніж самокати. Аналізуйте чи зручно буде при пересуванні з пересадками: якщо ви маєте потрапити в місто на метро і вже далі рухаєтесь самостійно.

Також орієнтуйтесь на відстань, яку вам треба буде долати, та власний рівень фізичної підготовки. Коли ви пересуваєтесь регулярно протягом дня (на роботу в офіс, в магазин, на зустріч), зазвичай краще підходить самокат. А от коли треба проїхати велику відстань (від одного населеного пункта до іншого), тоді вже обирайте, звісно, велосипед.

Також, перш ніж зробити покупку, поцікавтеся особливостями і характеристиками кожного із засобів, які ви розглядаєте. А ще пошукайте відгуки тих, хто пробував їздити як на велосипеді, так і на самокаті – і може аргументовано поділитись своїм досвідом керування електричним транспортом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України