Новини

Шевченко побажав успіху українській збірній у матчі проти Боснії та Герцеговини

Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко побажав успіху збірній України напередодні матчу проти Боснії та Герцеговини. 

Вже 16-го листопада команда Петракова на виїзді проведе вирішальну гру відбору на ЧС-2022 з Боснією та Герцеговиною. Прогнози на матч від експертів з вигідними коефіцієнтами від топ букмекерів можна прочитати на порталі Metaratings.

Шевченко передав усім футболістам і тренерам національної збірної України привіт. Екс-тренер українських футболістів вважає, що це буде дуже складна гра, і заявив, що буде вболівати за наших.

Не забув й Шевченко про вболівальників, яким також передав вітання. Наставник італійської команди сказав, що знає, що дуже багато вболівальників підтримуватимуть його, тому ще раз додав, що це буде найважливіша гра і побажав успіху. 

На рахунок свого нового тренерства, Шевченко розповів, що це дуже важливий момент у його кар’єрі. Він подякував керівництву та проекту «Дженоа», що повернули його до Італії. Українець сподівається, продовжити кар’єру тут як тренер. 

Експерт вірить, що «Дженоа» може досягти великих успіхів в Італії у майбутньому. Лиш додав, що команду потрібно посилити, і оскільки вони націлені на гру наступного року в Серії А, Шевченко вважає, що доведеться добре працювати на трансферному ринку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України